Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
10 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI Platinum Horizontal Bench Press V-series
Profesionálna posilňovacia lavica TUNTURI Platinum Horizontal Bench Press z radu V-Series je navrhnutá pre najnáročnejšie silové tréningy s dôrazom na maximálny výkon, stabilitu a bezpečnosť. Ponúka ideálnu ergonómiu pre klasický bench press, vrátane optimálnej výšky sedu, širokej základne a strategicky umiestnených odkladacích tŕňov. Robustná konštrukcia spĺňa požiadavky komerčných prevádzok, športových klubov aj silových tréningových zón.
Masívny oceľový rám s profilmi s hrúbkou 2,5 mm zaisťuje maximálnu pevnosť aj pri tréningu s vysokými váhami. Polstrovanie z odolnej PU peny poskytuje pohodlnú oporu chrbta bez obmedzenia rozsahu pohybu, a tým napomáha efektívnemu posilňovaniu prsných svalov, tricepsov a ramien. Lavica je vybavená hákmi na bezpečné odloženie osi a držiakmi pre kotúče, ktoré umožňujú rýchle prehadzovanie záťaže.
Vďaka maximálnej nosnosti až 360 kg na stojanoch pre činku je lavica vhodná aj pre pokročilých a silovo zameraných užívateľov. Je ideálnou voľbou do profesionálnych fitness centier, klubových posilňovní i športových oddelení, kde je pravidelný tréning s vysokou intenzitou štandardom.
Vyobrazené kotúče a os nie sú súčasťou balenia, môžete si ich ale u nás dokúpiť.
Rad TUNTURI PLATINUM
Predstavuje špičku ponuky značky TUNTURI a je určená pre náročných užívateľov, ktorí vyžadujú maximálnu kvalitu, odolnosť a komfort pri tréningu. Tieto stroje kombinujú robustnú konštrukciu, moderný dizajn a pokročilé technológie, vďaka čomu sú ideálne nielen pre domáce využitie, ale aj do wellness, hotelových posilňovní a profesionálnych fitness centier.
Hlavné výhody:
Technický popis:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 360 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 130 cm |
| Šířka stroje | 189 cm |
| Délka stroje | 165 cm |
| Hmotnost stroje | 101 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ne |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo 25PVP26000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 360 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 130 cm |
| Šířka stroje | 189 cm |
| Délka stroje | 165 cm |
| Hmotnost stroje | 101 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ne |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo: 25PVP26000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .