Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
10 rokov na rám
Běžná cena 3 020,00 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI Platinum Multi Press Selectorized V-series
Profesionálny posilňovací stroj TUNTURI Platinum Multi Press z radu V‑Series je navrhnutý na všestranné posilnenie hornej polovice tela – hrudníka, ramien i tricepsov. Vďaka nastaviteľným uhlom tlaku a štartovným pozíciám umožňuje presné zacielenie rôznych svalových skupín. Robustný oceľový rám, závažie 120 kg a plynulý chod zaisťujú profesionálne tréningové podmienky pre užívateľov všetkých úrovní.
Stroj disponuje 12 pozíciami chrbtovej opierky vrátane sedadla a 7 štartovnými pozíciami pre ideálnu ergonómiu a rozsah pohybu. Sedák aj opierka sú vybavené kvalitným PU polstrovaním pre pohodlie aj pri vyššej záťaži. Rám z ocele s hrúbkou 2,5 mm poskytuje vynikajúcu stabilitu a dlhú životnosť aj v komerčnej prevádzke.
Unikátna konštrukcia umožňuje tréning v troch uhloch – spodnej, neutrálnej a hornej pozícii – na komplexný rozvoj prsných svalov a ramien. Nylónové lanká garantujú tichý a plynulý chod bez rázov a zvyšujú komfort pri každom opakovaní.
Rad TUNTURI PLATINUM
Predstavuje špičku ponuky značky TUNTURI a je určená pre náročných užívateľov, ktorí vyžadujú maximálnu kvalitu, odolnosť a komfort pri tréningu. Tieto stroje kombinujú robustnú konštrukciu, moderný dizajn a pokročilé technológie, vďaka čomu sú ideálne nielen pre domáce využitie, ale aj do wellness, hotelových posilňovní a profesionálnych fitness centier.
Hlavné výhody
Technický popis
Ostatné informácie
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 120 kg |
| Maximální nosnost kladek | 120 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 155 cm |
| Šířka stroje | 127 cm |
| Délka stroje | 190 cm |
| Hmotnost stroje | 309 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ne |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ano |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ano |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo 25PVS10000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 120 kg |
| Maximální nosnost kladek | 120 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 155 cm |
| Šířka stroje | 127 cm |
| Délka stroje | 190 cm |
| Hmotnost stroje | 309 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ne |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ano |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ano |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo: 25PVS10000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .