Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
10 rokov na rám
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI PLATINUM Pec Fly Plate loaded V-series
Profesionálny posilňovací stroj TUNTURI Platinum Pec Fly z radu V-Series je určený na intenzívny a izolovaný tréning prsných svalov. Vďaka plynulému vedeniu pohybu a odporu s voľnými kotúčmi ponúka maximálne napätie a efektívny rozvoj svalstva. Nezávislé pohybujúce sa ramená umožňujú rovnomerné zaťaženie oboch strán tela, čím zaisťujú symetrický svalový rast.
Tento model simuluje klasické peck-deck rozpažovanie, pričom prináša vyššiu úroveň stability a kontroly. Vďaka tomu sa dokážete plne sústrediť na kontrakciu prsných svalov bez zbytočného preťažovania ramien. So širokými opierkami paží a nastaviteľným sedákom do 11 polôh sa prispôsobí rôznym typom postavy a umožní pohodlný a efektívny tréning.
Stroj je vyrobený z ocele s hrúbkou 2,5 mm, doplnený o odolné PU čalúnenie a pogumované úchopy. Je kompatibilný s olympijskými kotúčmi s priemerom 50 mm a zvládne záťaž až 150 kg na každom ramene stroja. Súčasťou konštrukcie sú praktické tŕne na odkladanie kotúčov, čo prispieva k prehľadnosti a efektivite tréningového priestoru.
Rad TUNTURI PLATINUM
Predstavuje špičku ponuky značky TUNTURI a je určená pre náročných užívateľov, ktorí vyžadujú maximálnu kvalitu, odolnosť a komfort pri tréningu. Tieto stroje kombinujú robustnú konštrukciu, moderný dizajn a pokročilé technológie, vďaka čomu sú ideálne nielen pre domáce využitie, ale aj do wellness, hotelových posilňovní a profesionálnych fitness centier.
Hlavné výhody:
Technický popis:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 109 cm |
| Šířka stroje | 144 cm |
| Délka stroje | 135 cm |
| Hmotnost stroje | 124 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ne |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo 25PVP16000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 109 cm |
| Šířka stroje | 144 cm |
| Délka stroje | 135 cm |
| Hmotnost stroje | 124 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ne |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo: 25PVP16000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .