Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
10 rokov na rám
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI PLATINUM Preacher Curl V-series
Profesionálna posilňovacia lavica TUNTURI Platinum Preacher Curl z radu V-Series je určený pre maximálne izolovaný tréning bicepsov. Vďaka ergonomicky tvarovanej opierke paží a voľne nakladanej záťaži umožňuje tento lavica dokonale kontrolované, presné pohyby bez zapojenia ostatných svalových skupín. Konštrukcia je ideálna ako pre začiatočníkov, tak pre pokročilých športovcov.
Rám lavice tvorí odolný oceľový profil o sile 2,5 mm, ktorý zaisťuje stabilitu aj pri vysokom zaťažení. Celková hmotnosť lavice je 40,5 kg a umožňuje zaťaženie až 120 kg. Maximálna hmotnosť užívateľa je 200 kg, lavica je tak plne pripravená aj pre intenzívnu komerčnú prevádzku.
Výškovo nastaviteľný sedák ponúka až 27 polôh na dosiahnutie ideálnej tréningovej pozície. Šikmá opierka paží zaisťuje optimálny uhol pre aktiváciu bicepsov, pričom eliminuje podvádzanie a zapojenie iných svalových skupín. Všetky styčné plochy sú opatrené kvalitným PU čalúnením.
Vyobrazené kotúče a os nie sú súčasťou balenia, môžete si ich ale u nás dokúpiť.
Rad TUNTURI PLATINUM
Predstavuje špičku ponuky značky TUNTURI a je určená pre náročných užívateľov, ktorí vyžadujú maximálnu kvalitu, odolnosť a komfort pri tréningu. Tieto stroje kombinujú robustnú konštrukciu, moderný dizajn a pokročilé technológie, vďaka čomu sú ideálne nielen pre domáce využitie, ale aj do wellness, hotelových posilňovní a profesionálnych fitness centier.
Hlavné výhody:
Technický popis:
Ostatné informácie:
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 120 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 96 cm |
| Šířka stroje | 80 cm |
| Délka stroje | 104 cm |
| Hmotnost stroje | 79 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ne |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ano |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo 25PVP24000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 120 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 96 cm |
| Šířka stroje | 80 cm |
| Délka stroje | 104 cm |
| Hmotnost stroje | 79 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ne |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ano |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo: 25PVP24000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .