TUNTURI PLATINUM PRO Upright Bike - Doprodej
Doporučená maloobchodní cena 79 990,- Kč - , nový postavený stroj se slevou 11 000,- Kč !!!
Možnost dovozu, nebo osobního odběru na prodejně v Brně
Záruka 3 roky na celý stroj + 10 let záruka na rám
Záruka 3 roky záruka
10 rokov na rám
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI PLATINUM PRO Upright Bike
TUNTURI PLATINUM PRO Upright Bike - Doprodej
Doporučená maloobchodní cena 79 990,- Kč - , nový postavený stroj se slevou 11 000,- Kč !!!
Možnost dovozu, nebo osobního odběru na prodejně v Brně
Záruka 3 roky na celý stroj + 10 let záruka na rám
TUNTURI PLATINUM PRO Upright Bike je komfortní ergometr s indukční brzdou vybavený moderním T-Gen EMS systémem s přesným řízením zátěže.
Kvalitní a robustní rámová konstrukce s výbornou ergonomií, kvalitní a trvanlivé komponenty, široký rozsah nastavení odporu v rozsahu 350W-60rpm až 440W-100rpm se 42 úrovněmi a grafický barevný displej s širokými možnostmi programů a zobrazení dělá z tohoto modelu skvělý trenažér jak pro sportovní trénink, tak i náročné zákazníky z řad domácností.
Díky přesnému dávkování zátěže se totiž hodí i pro lékařské využití a sportovní medicínu. Současně je ideální také při rekonvalescenci po úrazu, srdečních příhodách nebo kloubních potížích.
Setrvačník určující plynulost šlapání má hmotnost 9 kg.
Nosnost stroje je do 150 kg.

Rotoped TUNTURI PLATINUM PRO Upright Bike nabízí 7" plněbarevný LCD displej ovládaný v 10 jazycích.
K dispozici je dohromady 43 programů, z toho 10 přednastavených, 6 HRC programů - řízených dle tepové frekvence, WATT program, programy na spalování tuku a tréninkové režimy QUICKSTART, recovery, manual + fitness test YMCA
HRC program řízený tepovou frekvencí - využijte tento program pro zvýšení své fyzické kondice, nebo pro optimální spalování tuku a pohybování se v zóně tepu kde jsou hlavním zdrojem energie vaše tukové zásoby.
Měřené údaje jsou čas, vzdálenost, rychlost, sklon, měření spotřeby energie, měření tepové frekvence, LAP (program tratě na 400 m).
Měření tepu je přes dlaňové snímače, případně přes bezdrátový hrudní pás s přesnosti EKG, který není součástí dodávky, ale můžete si jej u nás samozřejmě dokoupit níže v "produktech k dokoupení".
USB port (pouze pro servisní diagnostiku)

Díky virtuálnímu tréninku na reálných videotrasách bude váš trénink zábavný a lépe vám uteče.
Vyberte si jednu ze tří předinstalovaných tras a projeďte se po italském Toskánsku.
Ergometr TUNTURI PLATINUM PRO Upright Bike umožňuje personifikované nastavení počítače, možnost nastavení profilu pro každého z uživatelů, vytvoření vlastního tréninku , editace tréninkových dat a řadu dalších funkcí (viz návod k obsluze v záložce "Ke stažení").
Zde můžete vidět propagační video na tento model Tunturi Platinum Pro Upright Bike, které Vám ukáže veškeré atributy tohoto trenažéru.
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Profesionálne fitcentrá |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 51 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 9 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Indukčná (elektromagnet) |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ano |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvetlený farebný |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 136 cm |
| Šířka trenažéru | 55 cm |
| Délka trenažéru | 108 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda SA |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo 14PTUB2000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Profesionálne fitcentrá |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 51 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 9 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Indukčná (elektromagnet) |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ano |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvetlený farebný |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 136 cm |
| Šířka trenažéru | 55 cm |
| Délka trenažéru | 108 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda SA |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: 14PTUB2000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .