Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI PR60 Power Rack je všestranná silová stanica navrhnutá pre intenzívny domáci tréning aj profesionálne využitie v ľahko komerčných posilňovniach. Ponúka kompletný základ pre silový tréning s možnosťou prispôsobenia a rozšírenia podľa vašich potrieb. Lavica, činka a kotúče - a môžete trénovať celé telo s maximálnou voľnosťou pohybu. Masívna konštrukcia z 2mm oceľového profilu zaisťuje maximálnu stabilitu aj pri veľkom zaťažení. Vďaka kompaktným rozmerom nezaberie príliš veľa miesta, a pritom ponúkne široké spektrum cvikov.
Súčasťou konštrukcie je multifunkčná hrazda s niekoľkými typmi úchopov pre posilňovanie chrbta, ramien i paží, ďalej dvojica hákov na činku (J-Hooks) a bezpečnostné dorazy (Spotter Arms) – všetko nastaviteľné v 18 výškach. TUNTURI PR60 Power Rack je možné navyše doplniť o voliteľné príslušenstvo, ako je horná a spodná kladka alebo bradlá, a vytvoriť si tak plnohodnotnú multifunkčnú stanicu pre tréning všetkých svalových skupín.
Hlavné výhody TUNTURI PR60 Power Rack
TUNTURI PR60 Power Rack je robustný multifunkčný stojan pre domáci aj profesionálny silový tréning. Ponúka viacúchopovú hrazdu pre variabilné príťahy, výškovo nastaviteľné J-háčiky a bezpečnostné dorazy v 18 pozíciách. Vďaka pevnej konštrukcii z odolnej ocele s nosnosťou až 300 kg, protišmykovým pätkám a rozšírenej základni zaisťuje maximálnu stabilitu a bezpečnosť aj pri ťažkých výkonoch. Stojan je ideálny pre cviky ako drepy, mŕtve ťahy, tlaky na lavici alebo príťahy na hrazde.
Praktické detaily ako hák na odloženie osi udržia vaše tréningové prostredie prehľadné. TUNTURI PR60 Power Rack sa dá navyše jednoducho rozšíriť o príslušenstvo – napr. hornú a spodnú kladku alebo bradlá – a vytvoriť tak kompletnú silovú stanicu s tréningom celého tela. Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú priestorovo úsporné a zároveň plne vybavené riešenie.
Technický popis
Video:
Ostatné parametre
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 300 kg |
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 214 cm |
| Šířka stroje | 135 cm |
| Délka stroje | 123 cm |
| Hmotnost stroje | 82 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ano |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ano |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Mierne komerčné |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo 25TSPR6000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 300 kg |
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 214 cm |
| Šířka stroje | 135 cm |
| Délka stroje | 123 cm |
| Hmotnost stroje | 82 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ano |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ano |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Mierne komerčné |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: 25TSPR6000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .