Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 4 163,00 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI RC20 DUO Cross Fit Rack je komplexná tréningová stanica, ktorá spája dve samostatné posilňovacie klietky TUNTURI RC20 Cross Fit Rack pomocou robustného spojovacieho mosta TUNTURI RC20 Rack Bridge. Tým vzniká multifunkčná a extrémne stabilná konštrukcia vhodná pre širokú škálu silových a funkčných tréningov. Vďaka tejto kombinácii získate ideálne riešenie pre profesionálne fitness centrá, funkčné zóny aj náročné domáce posilňovne.
Vďaka dvom nezávislým RC20 klietkam a spojovaciemu mostu máte k dispozícii obrovské množstvo cvikov – od základných silových po náročné funkčné prvky. Konštrukcia umožňuje súčasný tréning viacerých osôb a ponúka priestor pre kreatívne a kruhové tréningy.
Masívny oceľový rám, kvalitné zvary a práškový lak zaručujú dlhú životnosť a vysokú odolnosť aj pri každodennom komerčnom nasadení. Spojovací most navyše zvládne zaťaženie až 250 kg, takže poskytuje istotu aj pri náročných cvikoch.
Zostavu je možné ľahko rozšíriť o celú škálu originálnych doplnkov Tunturi RC20 – napríklad bradlá na dipy, laná, bezpečnostné dorazy, špeciálne úchopy na zhyby a ďalšie. Vďaka tomu je možné stanicu prispôsobiť konkrétnym potrebám a tréningovým cieľom.
Hlavné výhody TUNTURI RC20 DUO Cross Fit Rack
Možnosť dokúpiť jednotlivé adaptéry
Technický popis
Rozmery a hmotnosť zostavy
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 450 kg |
| Maximální nosnost stroje | 250 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 245 cm |
| Šířka stroje | 139 cm |
| Délka stroje | 562 cm |
| Hmotnost stroje | 400 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ano |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ano |
| Stroje na ramena | ano |
| Stroje na biceps | ano |
| Stroje na triceps | ano |
| Stroje na lýtka | ano |
Katalogové číslo TUN-FHM-004
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 450 kg |
| Maximální nosnost stroje | 250 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 245 cm |
| Šířka stroje | 139 cm |
| Délka stroje | 562 cm |
| Hmotnost stroje | 400 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ano |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ano |
| Stroje na ramena | ano |
| Stroje na biceps | ano |
| Stroje na triceps | ano |
| Stroje na lýtka | ano |
Katalogové číslo: TUN-FHM-004
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .