Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Profesionálna posilňovacia klietka TUNTURI RC20 FULL Cross Fit Rack je kompletne vybavená verzia robustného a univerzálneho TUNTURI RC20 Cross Fit Rack, ktorá už z výroby obsahuje širokú sadu adaptérov pre maximálnu variabilitu tréningu. S touto verziou získate nielen stabilnú oceľovú konštrukciu s hrazdou a nastaviteľnými bezpečnostnými zarážkami, ale aj šesť profesionálnych doplnkov, ktoré výrazne rozširujú možnosti cvičenia – od bradiel cez rotačnú os až po držiak na posilňovacie lano. Ideálna voľba pre profesionálne fitness centrá, crossfit zóny aj náročných domácich užívateľov.
Vďaka zahrnutým adaptérom ponúka táto zostava neobmedzené možnosti - zhyby s rôznymi úchopmi, bradlá pre tricepsové i prsné dipy, tréning s odporovými gumami, funkčné cviky s rotačnou osou, cvičenie s lanom či príťahy na guľových úchytoch pre posilnenie úchopu a paží.
Masívny oceľový rám, kvalitné zvary a práškový lak zaručujú dlhú životnosť a vysokú odolnosť aj pri každodennom komerčnom nasadení. TUNTURI RC20 FULL Cross Fit Rack navyše zvládne zaťaženie až 450 kg, takže poskytuje istotu aj pri náročných cvikoch. Konštrukcia RC20 je vyrobená z odolnej práškovo lakovanej ocele a je navrhnutá pre intenzívne každodenné použitie.
Hlavné výhody
Technický popis
Súčasťou balenia:
Ostatné informácie
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 450 kg |
| Maximální nosnost stroje | 450 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 221 cm |
| Šířka stroje | 139 cm |
| Délka stroje | 139 cm |
| Hmotnost stroje | 249 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ano |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ano |
| Stroje na ramena | ano |
| Stroje na biceps | ano |
| Stroje na triceps | ano |
| Stroje na lýtka | ano |
Katalogové číslo TUN-FHM-005
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 450 kg |
| Maximální nosnost stroje | 450 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 221 cm |
| Šířka stroje | 139 cm |
| Délka stroje | 139 cm |
| Hmotnost stroje | 249 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ano |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ano |
| Stroje na ramena | ano |
| Stroje na biceps | ano |
| Stroje na triceps | ano |
| Stroje na lýtka | ano |
Katalogové číslo: TUN-FHM-005
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .