Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 let na rám + doživotní na vodní pohon
K odeslání zdarma, u vás doma již 14.5.
Běžná cena 2 898,00 €
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Exkluzívny veslovací trenažér TUNTURI Signature R90W je vyrobený z masívneho jaseňového dreva s prírodným dizajnom a použitím kvalitných komponentov. Rovnomerný odpor TUNTURI Signature R90W sa vytvára v nádrži s vodou s ergonomicky tvarovanou vodnou lopatkou, pomocou páčky v bubne na vodu si môžete nastaviť odpor záťaže až do 5 úrovní.
Veslovanie na TUNTURI Signature R90W verne simuluje skutočné veslovanie na vode. Užite si efektívny tréning celého tela iba na jednom stroji - veslovacie trenažéry trénujú silu a vytrvalosť v najlepšom možnom pomere. Zároveň tým zlepšuje držanie tela, zdravie kardiovaskulárneho systému a stimulujete metabolizmus.
Potrpíte si na luxusný design a kvalitu? TUNTURI Signature R90W je vyrobený z tvrdého jaseňového dreva s krásnou prírodnou štruktúrou a vysokou pevnosťou. Je to perfektný spoločník pre dizajnových nadšencov a rozhodne Vám neurobí hanbu ani v obývacích miestnostiach!
Profesionálne nášľapy na trenažéri sú flexibilné a dajú sa ľahko nastaviť, zdvojený pojazd s komfortným sedlom (Comfort+) sa počas tréningu pohybuje takmer ticho po koľajniciach a posed je veľmi pohodlný - po cvičení je možné TUNTURI Signature R90W pohodlne umiestniť zvisle k stene, s pomocou dvoch transportných koliesok.
Tréningové aplikácie - Chcete si rozšíriť programovú ponuku a urobiť si tréning ešte zábavnejší? Potom sa môžete cez Bluetooth pripojiť k tréningovým aplikáciám Tunturi Routes, Kinomap, ai.
Viac sa o aplikácii Tunturi Routes sa môžete dočítať v našom článku o Tunturi Routes. Aplikácie si môžete stiahnuť pre systém Android alebo iOS.
Tablet nie je súčasťou balenia.
Veslovací trenažér je vyrobený z kvalitných komponentov, má maximálne prirodzenú ergonómiu a kvalitnú mechaniku.
Výhody veslárskeho trenažéra TUNTURI Signature R90W:
Funkcia počítača:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné, domáce |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 45 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Vodná brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinálne nášľapy s možnosťou polohovania |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ne |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 53 cm |
| Šířka stroje | 52 cm |
| Délka stroje | 213 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Baterie 2x typ AA |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3.5 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ano |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo 24TRW90000
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 let na rám + doživotní na vodní pohon
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné, domáce |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 45 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Vodná brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinálne nášľapy s možnosťou polohovania |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ne |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 53 cm |
| Šířka stroje | 52 cm |
| Délka stroje | 213 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Baterie 2x typ AA |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3.5 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ano |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo: 24TRW90000
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 let na rám + doživotní na vodní pohon
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .