Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Bežecký pás VIRTUFIT TR-75 je kompaktný domáci trenažér, ktorý spája úsporný dizajn, jednoduchú manipuláciu a prekvapivo široké tréningové možnosti. Ponúka rýchlosť až 12 km/h, 3 úrovne manuálneho sklonu, 24 tréningových programov a moderný LED displej s prehľadným zobrazením všetkých hodnôt.
Vďaka možnosti úplného zloženia na výšku iba 28 cm je TR-75 ideálnou voľbou do bytov, menších domácností alebo priestorov, kde je potrebné šetriť miestom bez toho, aby bola obmedzená funkčnosť.
Pás je vybavený integrovanými snímačmi tepovej frekvencie, držiakom na tablet aj podporou obľúbených aplikácií ako Kinomap, MyHomeFIT, Zwift a FitShow. Stabilná rámová konštrukcia, bežecká plocha 108 × 42 cm a tichý chod motora s výkonom 1,5 HP zaistí príjemné a bezpečné podmienky pre kondičný tréning.
VIRTUFIT TR-75 navyše dorazí už zložený - montáž zaberie maximálne 10 minút.
Hlavné výhody
Technické parametre
Tréningový počítač
Ostatné informácie
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 43 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1.5 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 4 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 12 km/h |
| Regulace sklonu | Manuálne |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 108 cm |
| Šířka běžecké plochy | 42 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 110 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 130 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo VF20305
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 43 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1.5 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 4 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 12 km/h |
| Regulace sklonu | Manuálne |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 108 cm |
| Šířka běžecké plochy | 42 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 110 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 130 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: VF20305
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .