Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: vanilková zmrzlina
Kód: BEP-275130
29,15 €
příchuť: bílá čokoláda kokos
Kód: GBM-275116
29,15 €
příchuť: čokoláda oříšek
Kód: BEP-275123
29,15 €
příchuť: strawberry splash
Kód: BEP-215018
29,15 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00

Proteín Yum Yum vám teda nedoplní iba potrebné bielkoviny, ale bude vaším obľúbeným sparing partnerom aj pri spaľovaní tukov a chudnutí.
Proteín Yum Yum Whey - účinné látky, ktoré vám pomôžu docieliť dokonalú postavu:
Proteín Yum Yum Whey - výhody, ktoré ocení každá žena:
Odporúčanú dávku 30 g rozmiešajte v 200-250 ml vody. Konzumujte 2-3 krát denne.
Tabuľka nutričných hodnôt:
| Nutričné hodnoty (chocolate hazelnut) | 1 dávka (30 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 480 kJ / 115 kcal |
| Tuky | 1,5 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,8 g |
| Sacharidy | 3,6 g |
| z toho cukry | 1,42 g |
| Bielkoviny | 20,5 g |
| Vláknina | 2 g |
| Soľ | 0,2 g |
| Inulín (Frutafit®) | 1000 mg |
| CLA (konjungovaná kyselina linolová) | 500 mg |
| MCT olej | 500 mg |
| L-karnitín tartrát | 500 mg |
| Vitamín C (kyselina askorbová) | 80 mg |
| Bromelaín | 50 mg |
| Horčík (magnézium citrát) | 40 mg |
| Vitamín E (tokoferyl acetát) | 20 mg |
| Železo (fumarát železa) | 17 mg |
| Vitamín B6 (pyridoxín HCl) | 5 mg |
| Chróm (chróm pikolinát) | 0,1 mg |
Zloženie:
Parametry
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .