Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
BH FITNESS i.HUDSON je všestranný veslársky trenažér určený pre intenzívny domáci tréning, ktorý kombinuje vzduchový a magnetický brzdný systém. Tento hybridný odpor zaisťuje plynulý, tichý a realistický záber, pričom ponúka 16 úrovní odporu pre rôzne typy tréningu – od ľahkej kondičnej záťaže po náročné silové veslovanie. Vďaka 21 prednastaveným programom a Bluetooth FTMS pripojeniu môžete stroj prepojiť s obľúbenými tréningovými aplikáciami a simulátormi, čo z tréningu robí zábavný a motivujúci zážitok.
Pre väčšie pohodlie je trenažér vybavený nastaviteľnými pedálmi s bezpečnostnými pásikmi, držiakom na tablet alebo telefón a prehľadným LED displejom, ktorý zobrazuje všetky dôležité údaje, ako je čas, počet záberov, rýchlosť, vzdialenosť, watty, kalórie či pulz.
Robustná konštrukcia s nosnosťou až 125 kg a ergonomický posed zaručujú stabilitu aj pri intenzívnom použití.
Hlavné výhody:
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Video:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 125 kg |
| Hmotnost stroje | 33 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 5 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou progr. |
| Brzdný systém | Vzduchovo-magnetická |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášľapy na suchý zips |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Programy riadené tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 89 cm |
| Šířka stroje | 50 cm |
| Délka stroje | 212 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ano |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Katalogové číslo R325
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 125 kg |
| Hmotnost stroje | 33 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 5 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou progr. |
| Brzdný systém | Vzduchovo-magnetická |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášľapy na suchý zips |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Programy riadené tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 89 cm |
| Šířka stroje | 50 cm |
| Délka stroje | 212 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ano |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Katalogové číslo: R325
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .