BH FITNESS NYDO - Doprodej
Stroj je po výměně plastu
Stroj bude dodán v originální krabici
Záruka 2 roky
Záruka 2 roky záruka
5 rokov na rám
Zadarmo ihneď na odoslanie, u vás doma už 25.5.
Bratislava
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 1 469,00 €
Vyberte si svoj darček zadarmo
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Spoločnosť BH Fitness bola založená v roku 1985 a dnes je najväčším európskym výrobcom strojov pre komerčné a domáce fitness. Produkty značky BH FITNESS získali množstvo európskych ocenení a sú zastúpené vo viac ako 65 zemiach po celom svete.
Hlavným znakom spoločnosti BH FITNESS je originálny design, inovácie, vynikajúci pomer funkcií, výkonu a ceny. Sortiment značky je rozdelený do 4 produktových rád (Home, Movemia, SK Line, LK Line) líšiacich sa svojím zameraním.
BH FITNESS NYDO - Doprodej
Stroj je po výměně plastu
Stroj bude dodán v originální krabici
Záruka 2 roky
Skládací běžecký pás BH Fitness NYDO je vhodný pro všechny, kteří chtějí chodit, nebo běhat na stabilním a bezpečném stroji. S prostornou běžeckou plochou 50 x 140 cm je tento běžecký pás ideální i pro rychlejší běh. Díky svislému nebo vodorovnému skládacímu a úložnému systému je ideální pro uživatele, kteří mají doma problémy s prostorem. Stroj snadno složíte a uchováte na minimálním prostoru. Integrovaná kola stroje umožňují snadnou přepravu a skladování.
Běžecký pás BH Fitness NYDO je vybaven kvalitním a tichým motorem s maximálním výkonem motoru 3 HP. Rychlost lze elektronicky regulovat v rozmezí 1 – 18 km/h s elektronickou regulací sklonu na ovládací konzoli s barevným LED displejem. Rozsah sklonu je 0 - 12%.
BH FITNESS NYDO je navržený tak, aby vydržel i náročnější intenzivní provoz.
Díky vysoce odolným komponentům, je nosnost BH FITNESS NYDO 130 kg!
Tréninkový počítač s velkým a přehledným LED displejem zobrazuje hodnoty o čase, rychlosti, vzdálenosti, spálených kalorií, sklonu a tepové frekvenci. Rychlost a sklon lze měnit manuálně pomocí tlačítek pro rychlou volbu (6 a 9 pro sklon i rychlost), nebo si můžete vybrat jeden z přednastavených programů.
Z programové nabídky máte k dispozici 36 přednastavených programů. K dispozici je také orientační měření tělesného tuku Body Fat, Fitness test a funkce Recovery.
Počítač také nabízí nastavení 3 uživatelských programů.
Měření tepové frekvence je možné analogovým 5 kHz hrudním pásem, nebo přes dotykové senzory na madlech.
Díky bluetooth zařízení můžete trenažér propojit s tabletem/smartphonem.
Tento model má integrovanou technoligií i.Concept 3.0 s novým systémem konektivity s protokolem FTMS která umožňuje prostřednictvím bluetooth propojení trenažéru s tabletem či chytrým telefonem. Následně můžete využívat řady tréninkových aplikací a především známé aplikace Kinomap a ZWIFT. Tyto aplikace se dá zdarma stáhnout v demo verzi, kterou si můžete následně dobrovolně rozšířit zakoupením licence.
Můžete tak trénovat s celou řadou tréninkových videí a tras po celém světě. Trasy reagují na sklon či odpor při tréninku.
Využijte aplikaci Strava, díky které si můžete zaznamenávat své pokroky. Přečtěte si další informace o aplikaci Strava a kontrolujte svůj pokrok. Aplikaci můžete stáhnout pro Android a pro iOS.
Stáhnout si aplikaci KINOMAP můžete pro ANDROID, či iOS (APPLE).
Stáhnout si aplikaci ZWIFT můžete pro ANDROID, či iOS (APPLE).
Tablet není součástí dodávky.
Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).
Jako jeden z mála vám běžecký pás BH FITNESS NYDO poskytne plnohodnotnou šíři běžecké plochy 50 cm při zachování kompaktních rozměrů stroje a vynikající skladnosti.
Prostorná běžecká plocha o rozměrech 50 x 140 cm s kvalitním odpružením nabízí maximální pohodlí při tréninku. I při vyšších rychlostech, kdy jsou vaše kroky méně pod kontrolou, máte dostatek místa.
Díky nastavení sklonu 0 až 12% můžete simulovat běh, či chůzi po rovině, i do kopce, trénink tak bude vždy zábavný.
Snímání tepové frekvence je přes dlaňové dotykové senzory, případně Bluetooth hrudním pásem přes tréninkové aplikace (hrudní pás není součástí dodávky, lze jej doobjednat).
Běžecký pás BH Fitness NYDO má možnost složení do vertikální i horizontální polohy. Sklopením běžecké plochy ušetříte mnoho místa, a proto je vhodný i do menších bytů a prostorů. Stroj snadno složíte a uchováte na minimálním prostoru. Pás se dá složit, nebo rozložit během pár okamžiků pomocí 3 kroků.
Dvě možnosti úsporného uložení pásu:
- uložení pod postel (rozměr d x š x v - 170 x 75 x 24 cm)
- pro svislé uložení (rozměr d x š x v - 24 x 75 x 170 cm)
Integrovaná kolečka v přední části stroje a možnost složení vám usnadní manipulaci a můžete tak pás přemístit, kam budete potřebovat. Pro skladování ve svislé poloze je stroj opatřen dvěma bezpečnostními nožičkami.
Na sklopení a manipulaci je zapotřebí minimální síly a umožňuje snadnou manipulaci i ženám.
Díky technologii Plug&Run není potřeba tento běžecký pás montovat. Nepotřebujete žádné nářadí, pás stačí pouze vyndat z krabice a rozložit jej. Pomocí 3 jednoduchých kroků ho rozložíte a můžete začít běhat.
Během 5 minut je běžecký pás BH Fitness NYDO připraven k používání.
Zde můžete zhlédnout krátké promo video. Ve videu je také znázorněné jednoduché složení a rozložení pásu.
Parametre
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 130 kg |
| Hmotnost stroje | 73 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 3 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 2 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 18 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 140 cm |
| Šířka běžecké plochy | 50 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie silentblokmi + rámové |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 12 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HB |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 128 cm |
| Šířka stroje | 79 cm |
| Délka stroje | 170 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo G6540
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Spoločnosť BH Fitness bola založená v roku 1985 a dnes je najväčším európskym výrobcom strojov pre komerčné a domáce fitness. Produkty značky BH FITNESS získali množstvo európskych ocenení a sú zastúpené vo viac ako 65 zemiach po celom svete.
Hlavným znakom spoločnosti BH FITNESS je originálny design, inovácie, vynikajúci pomer funkcií, výkonu a ceny. Sortiment značky je rozdelený do 4 produktových rád (Home, Movemia, SK Line, LK Line) líšiacich sa svojím zameraním.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 130 kg |
| Hmotnost stroje | 73 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 3 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 2 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 18 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 140 cm |
| Šířka běžecké plochy | 50 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie silentblokmi + rámové |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 12 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HB |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 128 cm |
| Šířka stroje | 79 cm |
| Délka stroje | 170 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: G6540
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .