Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Bivakovacie vrece YATE BIVAK BAG double zips/pravý
Bivakovacie vrece YATE BIVAK BAG so zvýšenou odolnosťou proti vode. BIVAK BAG slúži ako vonkajšia ochrana spacieho vaku pri plánovanom aj núdzovom prespávaní v prírode. Chráni proti vlhkosti, dažďu a špine, zvyšuje tepelný komfort. Má podlepené švy.
Zipsy na oboch stranách sú kryté légou a umožňujú pohodlné používanie. Na pravej strane je zips skoro až k chodidlám, aby bol kompatibilný so spacákom so zapínaním vpravo. Vrece je dostatočne veľké pre všetky druhy spacákov a môžete do neho vložiť aj karimatku a niektoré osobné veci. Vnútorné vrecko na doklady. Moskytiéra v oblasti hlavy.
Tento výrobok dostal podľa nemeckej organizácie Vergleich.org veľmi dobré hodnotenie 4,5 z 5. Zákazníci oceňujú najmä nízku hmotnosť, vodeodolnosť, pevnosť materiálu, zipsy z oboch strán a odnímateľnú moskytiéru.
Technické parametre:
| Materiál vrchný: | Nylon Taslon 70D/160T - 10.000 mm H2O + 10.000 g/m2/24H |
| Materiál vnútorný: | Polyester 210D - 10.000 mm H2O |
| Konštrukcia: | Podlepené švy |
| Obal: | Súčasťou výrobku |
| Farba: | Khaki |
| Zips: | zipsy na ľavej aj pravej strane kryté légou, na pravej strane je zips dlhší |
| Rozmer po zbalení: | 30 x 13 cm |
| Rozmer: | 220 x 100 x 70 cm |
| Hmotnosť: |
690 g |
Ostatné informácie:
Parametre
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 690 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 10000 mm |
Katalogové číslo YATE-SS00778
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 690 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 10000 mm |
Katalogové číslo: YATE-SS00778
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .