Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Varianta
Varianta: racket
Kód: EREBOS-360527
2,27 €
příchuť: dry
Kód: EREBOS-360107
2,27 €
příchuť: bitter
Kód: EREBOS-360114
2,27 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Prírodný nealkoholický bylinný nápoj, ktorý vzniká lúhovaním 7 rôznych bylín (maté, kolesá, guarana, rhodiola, materina dúška, kozinec, maral).
Poskytuje zdravé dodanie energie (obsahuje iba prírodný kofeín z bylín, 39 mg/100 ml), vitamínov (vysoký obsah vitamínu C), minerálov a doplnenie ďalších, telu prospešných a potrebných látok. A to čisto prírodnou cestou av tej najvyššej kvalite.
5 unikátnych príchutí:
Nutričné hodnoty
| Original | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 110 kJ / 25 kcal (1,25 % *) |
| Tuky | <0,04 g (0 %*) |
| - z toho nasýtené | <0,04 g (0 %*) |
| Sacharidy | 6,9 g (2,6 %*) |
| - z toho cukry | 6,9 g (7,7 %*) |
| Bielkoviny | 0 g (0 %*) |
| Soľ | <0,04 g (0 %*) |
| Vitamín C | 130 mg (162 %**) |
| Bitter | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 110 kJ / 25 kcal (1,25 % *) |
| Tuky | <0,04 g (0 %*) |
| - z toho nasýtené | <0,04 g (0 %*) |
| Sacharidy | 6,9 g (2,6 %*) |
| - z toho cukry | 6,9 g (7,7 %*) |
| Bielkoviny | 0 g (0 %*) |
| Soľ | <0,04 g (0 %*) |
| Vitamín C | 130 mg (162 %**) |
| Dry | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 110 kJ / 25 kcal (1,25 % *) |
| Tuky | <0,04 g (0 %*) |
| - z toho nasýtené | <0,04 g (0 %*) |
| Sacharidy | 0 g (0 %*) |
| - z toho cukry | 0 g (0 %*) |
| Bielkoviny | 0 g (0 %*) |
| Soľ | <0,04 g (0 %*) |
| Vitamín C | 130 mg (162 %**) |
| Fresh | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 110 kJ / 25 kcal (1,25 % *) |
| Tuky | <0,04 g (0 %*) |
| - z toho nasýtené | <0,04 g (0 %*) |
| Sacharidy | 5,5 g (0 %*) |
| - z toho cukry | 5,5 g (0 %*) |
| Bielkoviny | 0 g (0 %*) |
| Soľ | <0,04 g (0 %*) |
| Vitamín C | 130 mg (162 %**) |
| Honey | 100 ml |
| Energetická hodnota | 136 kJ / 32 kcal (1,6%*) |
| Tuky | <0,04 g (0%*) |
| Z toho nasýtené | <0,04 g (0%*) |
| Sacharidy | 9,7 g (3,7%*) |
| Z toho cukry | 9,7 g (3,7%*) |
| Bielkoviny | 0 g (0%*) |
| Soľ | <0,04 g (0%*) |
| Vitamín C | 80 mg (100%**) |
| Racket | 100 ml |
| Energetická hodnota | 136 kJ / 32 kcal (1,6%*) |
| Tuky | <0,04 g (0%*) |
| Z toho nasýtené | <0,04 g (0%*) |
| Sacharidy | 8,3 g (3,2%*) |
| Z toho cukry | 7,1 g (7,9%*) |
| Bielkoviny | 0 g (0%*) |
| Soľ | <0,04 g (0%*) |
| Vitamín C | 174 mg (218%**) |
*Percento referenčnej hodnoty príjmu
**Vitamín C 80 mg
Zloženie:
Parametre
Konzistence a gramáž
| Objem (ml) | 250 ml |
| Konzistence výrobku | Tekutý |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 7 g |
| Bílkoviny ve 100g | 0 g |
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Konzistence a gramáž
| Objem (ml) | 250 ml |
| Konzistence výrobku | Tekutý |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 7 g |
| Bílkoviny ve 100g | 0 g |
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .