Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: malina
Kód: EXT-0456
1,96 €
příchuť: mango ananas
Kód: EXT-0457
1,96 €
příchuť: pomeranč
Kód: EXT-4151
1,96 €
příchuť: jahoda-máta
Kód: Ext-06258
1,96 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Efekt tohto prípravku je daný unikátnou kombináciou stimulantov produkcie NO (oxidu dusnatého) citrulínu, beta alanínu a arginínu, stimulačných látok kofeínu a taurínu, ďalej extraktu z plodov pomarančovníka horkého (synefrínu), zo zeleného čaju, extraktu z čierneho korenia (piperínu). , tyrozínu a DMAE.
Veľkou výhodou produktu je nulový obsah sacharidov a tuku, vďaka ktorému je produkt vhodný aj pre všetkých, ktorí chcú vyrysovať. Navyše vďaka obsahu účinných látok, ako je zelený čaj, piperín, cholín a inositol, ktoré ovplyvňujú metabolizmus tukov, podporuje jeho spaľovanie.
Tento náš nový produkt je určený pre náročných športovcov! Zažijete novú dimenziu tréningu! Je to skutočne silný produkt, dodržujte teda odporúčané dávkovanie a neužívajte ho v krátkom čase pred spánkom, je taký silný, že by jeho účinok mohol pretrvávať aj v čase, keď už potrebujete regenerovať!
Agrezz ® Vám navyše prinesie príjemný chuťový zážitok, ponúkame Vám ho v skvelých príchutiach. A aby ste nemuseli odsypávať prášok z veľkého balenia alebo ho neprakticky nosiť so sebou na tréning, pripravili sme pre Vás produkt vo vrecúškach, kde je dávka úplne presne odmeraná, vrecko je malé a praktické, kdekoľvek ho môžete mať so sebou av prípade potreby iba rozpustiť vo vode – a nápoj je hotový.
Odporúčané dávkovanie:
Tabuľka nutričných hodnôt:
| 20,8 g | |
|---|---|
| energetická hodnota | 208 kJ/50 kcal |
| bielkoviny | 0,4 g |
| sacharidy | 0,5 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| tuky | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| vláknina | 0 g |
| soľ | 0,1 g |
Obsah účinných látok:
| 20,8 g | |
|---|---|
| aminokyseliny a peptidy | |
| L-citrulín DL-malát | 6500 mg |
| beta alanín | 4000 mg |
| arginín báza | 1695 mg |
| PepForm ® - Arginine Peptides (peptidy arginínu) | 500 mg |
| stimulanty a energizéry | |
| taurin | 2000 mg *) |
| tyrozín | 1000 mg |
| extrakt zo zeleného čaju | 250 mg |
| kofeín bezvodý | 200 mg |
| DMAE bitartrát | 54 mg |
| - z toho čistého DMAE | 20 mg *) |
| synefrín | 10 mg *) |
| piperín | 20 mg |
| cholín | 1000 mg |
| inosin | 1000 mg |
*) Absolútne najvyššie možné dávky účinných látok podľa platnej slovenskej legislatívy (vyhláška č. 225/2008 Zb.). Žiadny produkt s vyššími dávkami sa nesmie v Českej republike aj s ohľadom na možné zdravotné problémy predávať.
Zloženie:
Obsah účinných látok v jednej dávke:
Prídavné látky:
Upozornenie:
Informácie:
Upozornenie:
Parametry
Konzistence a gramáž
| Konzistence výrobku | Sypký |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 3 g |
| Bílkoviny ve 100g | 2 g |
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Konzistence a gramáž
| Konzistence výrobku | Sypký |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 3 g |
| Bílkoviny ve 100g | 2 g |
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .