Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka, na rám 5 rokov
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
FITHAM Benchpress s výsuvnými stojanmi
Profesionálna rovná lavica na tlaky FITHAM Benchpress s výsuvnými stojanmi, nazývaná tzv. bench press, patrí medzi špecializované lavice, zamerané na konkrétnu partiu. V tomto prípade sa jedná o benchpress, jeden zo základných cvikov, ktorý je primárne zameraný na prsné svaly, s vedľajším zaťažením ramien a tricepsov.
Lavica je vybavená nastaviteľným stojanom na os až do 8 výškových úrovní a bezpečnostnými dorazmi nastaviteľnými až do 7 výškových úrovní. Vďaka tomu je FITHAM Benchpress s výsuvnými stojanmi vhodný pre cvičencov akéhokoľvek vzrastu.
Stojany a dorazy sú navyše vybavené dvojitým istením. Prvým je štandardný kolík na pružinke, ktorým volíme výškové nastavenie stojanu a zároveň ho drží v požadovanej výške. Druhé istenie je aretovací skrutka, ktorú môžeme v požadovanej výške dotiahnuť, čím sa zvýši pevnosť a bezpečnosť stojanov.
Za zmienku rozhodne stojí vysoko odolná konštrukcia zo silnostennej ocele, ktorá je na niektorých miestach pochrómovaná alebo lakovaná pomocou špeciálneho práškového laku, ktorý je vysoko odolný voči oderu a agresívnemu potu. Čalúnenie je vyrobené z odolnej syntetickej kože, ktorá je antibakteriálna a zároveň odoláva vysokému zaťaženiu.
Lavica je navrhnutá a vyrobená tak, aby spĺňala štandardy IPF silového trojboja. Môže sa tak využívať aj na prípravu na závody v benchpresse.
V neposlednom rade je FITHAM Benchpress s výsuvnými stojanmi vybavený schodíkmi na zadnej strane pre sparing partnera, ktorý má vďaka nim lepší prehľad a páku v prípade, že cvičenec pod činkou zlyhá.
Nemáte kam odkladať kotúče? K lavici je možné dokúpiť rozširujúce stojany na kotúče!
TECHNICKÝ POPIS:
STANOVISKO:
OSTATNÉ INFORMÁCIE:
O našej PROFI rade posilňovacích strojov:
Naša rada profesionálnych strojov je určená pre fitness centrá, klubové, hotelové a školské posilňovne. Tradícia výroby strojov siaha až do roku 1998, pričom stroje prešli mnohými zmenami a vylepšeniami, ktoré zvyšujú ich životnosť a zlepšujú komfort pri cvičení. Robustná konštrukcia, perfektná ergonómia a dlhá životnosť s minimálnou údržbou patria medzi hlavné výhody našich strojov.
S ohľadom na kvalitu strojov a ich výrobu v Českej republike ponúkame rozumnú cenu, kvalitné spracovanie a perfektne zabezpečený záručný aj pozáručný servis. Vďaka zákazkovej výrobe je možné stroj upraviť podľa potrieb zákazníka, vrátane farebného prevedenia konštrukcie a čalúnenia z širokej palety farieb.
Individuálny prístup ku každej zákazke – ponúkame odborné konzultácie pri vybavení posilňovní, vrátane kardiozón, príslušenstva (činky, funkčný tréning, aerobné sály) a možnosti grafického návrhu rozloženia strojov. Posilňovňu navrhneme, dodáme všetko vybavenie a namontujeme.
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 500 kg |
| Maximální nosnost stroje | 500 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 111 cm |
| Šířka stroje | 122 cm |
| Délka stroje | 122 cm |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo FHM-216
Záruka 2 roky záruka, na rám 5 rokov
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 500 kg |
| Maximální nosnost stroje | 500 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 111 cm |
| Šířka stroje | 122 cm |
| Délka stroje | 122 cm |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: FHM-216
Záruka 2 roky záruka, na rám 5 rokov
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .