Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Zadarmo ihneď na odoslanie, u vás doma už zajtra.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
GymBeam Articular Drink 390 g malina - Doprodej
GymBeam Articular Drink 390 g malina - Doprodej
Zboží po datu min. trvanlivosti k 05/2025
Articular Drink - komplexní kloubní výživa v chutném nápoji, která obsahuje ověřené účinné látky, jako MSM, glukosamin a chondroitin, ale i RunCollg peptidy a 7 klíčových vitamínů!
Articular Drink je komplexní kloubní výživa v nápoji, kterou oceníte při ochraně zdraví pohybového aparátu a pojivové tkáně - je výbornou prevencí proti úrazům. Kromě toho podporuje obnovu a regeneraci vazů, kloubů, chrupavek, pomáhá prodloužit vitalitu a sílu kloubů, které jsou ohroženy, ať už kvůli rostoucímu věku, nadměrné zátěži nebo sportovní aktivitě.
Pomocí Articular Drink budou vaše klouby v bezpečí. Vděčí za to unikátní formuli na obnovu kloubů, ve které nechybějí ověřené účinné složky, jako MSM, chondroitin a glukosamin, stejně tak i prémiové RunCollg kolagenové peptidy. Kromě toho obsahuje i 7 klíčových vitamínů nezbytných pro zdraví kloubů a chrupavek.
Articular Drink a jeho účinné látky:
Articular Drink a jeho výhody:
Složení:
Příchuť orange: hydrolyzované kolagenové peptidy, maltodextrin, glukosamin sulfát, MSM (metylsulfonylmetan), vitamín C (kyselina askorbová), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), přírodní aroma, chondroitin sulfát, barvivo (betakaroteny), sladidlo (sukralóza), vitamín E (tokoferol), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B1 (thiamin), vitamín B6 (pyridoxin), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B9 (kyselina listová).
Dávkování:
Do sklenice s objemem 2 dcl nasypte jednu odměrku (13 g) výživového doplňku, zalijte vodou a dobře promíchejte. Doporučujeme užívat 1 až 2-krát denně.
Tabulka nutričních hodnot:
| Nutriční hodnoty (příchuť orange) | 1 dávka (13 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 155,5 kJ / 36,6 kcal |
| Tuky | 0,005 g |
| z toho nasycené | 0 g |
| Sacharidy | 3 g |
| z toho cukry | 0,2 g |
| Bílkoviny | 6,72 g |
| Sůl | 0 g |
| Hydrolyzované kolagenové peptidy | 7000 mg |
| Glukosamin sulfát | 800 mg |
| Chondroitin | 150 mg |
| MSM (metylsulfonylmetan) | 800 mg |
| Vitamín C | 500 mg |
| Vitamín B1 | 5 mg |
| Vitamín B2 | 3 mg |
| Vitamín B6 | 5 mg |
| Vitamín B9 | 400 mcg |
| Vitamín E | 25 mg |
| Vitamín D3 | 30 mcg |
Upozornění:
Nádobu uchovávejte zavřenou, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Výrobek není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro malé děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Minimální trvanlivost: uvedena na obalu.
Parametre
Konzistence a gramáž
| Objem (ml) | 0 ml |
| Počet tablet | 0 |
| Počet kapslí | 0 |
| Konzistence výrobku | Sypký |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 0 g |
| Bílkoviny ve 100g | 0 g |
Katalogové číslo GBM-709529-bazar
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Konzistence a gramáž
| Objem (ml) | 0 ml |
| Počet tablet | 0 |
| Počet kapslí | 0 |
| Konzistence výrobku | Sypký |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 0 g |
| Bílkoviny ve 100g | 0 g |
Katalogové číslo: GBM-709529-bazar
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .