Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: čokoláda lískový ořech
Kód: HEALTHY-422767
1,65 €
příchuť: bílá čokoláda
Kód: HEALTHYCO-422774
1,65 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Tyčinka Proteinella Bar je čokoládový snack bez palmového oleja a pridaného cukru. Táto chutná tyčinka má 17%-ný podiel mliečnych bielkovín a hodí sa ako desiata, po tréningu alebo kedykoľvek v priebehu dňa. V každej tyčinke nájdete kvalitnú čokoládu, ktorá poteší nadšencov mliečnej alebo bielej čokolády.

Proteinella Bar a jej výhody:
Dávkovanie:
Tabuľka nutričných hodnôt:
| Nutričné hodnoty (príchuť hazelnut chocolate) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1662 kJ / 399 kcal |
| Tuky | 20,5 g |
| z toho nasýtené tuky | 10,1 g |
| Sacharidy | 42,9 g |
| z toho cukry | 8,8 g |
| z toho polyoly | 28,3 g |
| Vláknina | 9 g |
| Bielkoviny | 17,7 g |
| Soľ | 0,58 g |
| Nutričné hodnoty (príchuť white chocolate) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1793 kJ / 431 kcal |
| Tuky | 25 g |
| z toho nasýtené tuky | 13,7 g |
| Sacharidy | 40,4 g |
| z toho cukry | 9 g |
| z toho polyoly | 25,6 g |
| Vláknina | 7,7 g |
| Bielkoviny | 17,5 g |
| Soľ | 0,59 g |
Zloženie:
Parametry
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .