Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 18.5.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Magnetický eliptický trenažér HMS H6996 v sebe spája kvalitu, funkčnosť a jednoduchosť obsluhy. H6996 je ideálnym nástrojom na zlepšenie kondície, spaľovania tukov a na precvičovanie takmer všetkých svalových partií.
O záťaž sa stará 6-kilogramové, záťažové koleso, ktoré je brzdené automaticky ovládanou, magnetickou brzdou. Tento systém odporu je úplne plynulý a tichý, takže cvičením na H6996 nebudete rušiť ďalších členov rodiny a môžete na ňom trénovať napríklad pri sledovaní svojho obľúbeného programu v televízii.
Počítač používa LCD displej, ktorý zobrazuje priebeh programu, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie, tepovú frekvenciu a čas tréningu. Klávesnica je vybavená všetkými potrebnými tlačidlami pre kompletnú správu tréningu. Konzola je tiež vybavená stojanom pre mobilný telefón, alebo tablet.
U všetkých vstavaných a užívateľsky definovaných, tréningových programov, ktorých je celkom 16, sa mení záťaž automaticky podľa priebehu grafu zobrazeného na displeji.
Predný stabilizátor má kolieska pre ľahký transport trenažéra a zadný stabilizátor disponuje skrutkovateľnými podložkami na vyrovnanie prístroja do roviny.
Parametre:
Programy:
Funkcia počítača:
Upozornenie:
Nie je určené na komerčné použitie
Záruka: 24 mesiacov
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 39 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ne |
| Držák na lahev | nie |
| Rozteč nášlapů | 28.5 cm |
| Délka kroku | 29 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 6 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvencia otáčok | ne |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Kovové púzdra |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ne |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ne |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 160 cm |
| Šířka trenažéru | 61 cm |
| Délka trenažéru | 116 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo ABI17-12-028
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 39 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ne |
| Držák na lahev | nie |
| Rozteč nášlapů | 28.5 cm |
| Délka kroku | 29 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 6 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvencia otáčok | ne |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Kovové púzdra |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ne |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ne |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 160 cm |
| Šířka trenažéru | 61 cm |
| Délka trenažéru | 116 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: ABI17-12-028
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .