Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 15.5.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Bežecký pás HMS LOOP12 patrí svojim vzhľadom a funkciami medzi najmodernejšie trenažéry určené pre 21. storočie. Moderný a elegantný dizajn podčiarkne vzhľad modernej domácnosti.
So stolíkom (pracovným pultom) sa náš model HMS LOOP12 od konkurencie odlišuje a vďaka tomu si môžete na ňom odložiť napríklad notebook, knižku, alebo obľúbenú kávu. Po nasadení stola sa rýchlosť bežeckej plochy obmedzí na maximálnu rýchlosť 6 km/h po prepojení pultu s konzolou je možné upravovať rýchlosť priamo z ovládania na pravej strane stola.
Bez nasadeného pultu sa z trenažéra HMS LOOP12 stáva plnohodnotný bežecký pás s maximálnou rýchlosťou 12 km/h a výkonom 2,5 HP. Bežecká plocha s rozmermi 125 x 45 cm je na 6 miestach odpružená pomocou silikón-gelových silentblokov, ktoré znižujú zaťažovanie kĺbov pri behu. Konzola sa dá ľahko sklopiť k zadnej hrane trenažéra a po sklopení získame rozmer 158 x 77 x 14 cm a trenažér sa tak zmestí za skriňu, alebo pod posteľ. Presúvanie modelu HMS LOOP12 navyše uľahčujú 2 páry koliesok. Prvý pár sa nachádza na spodnej hrane a po zdvihnutí zadnej časti pásu umožňujú pohyb vpred a vzad. Druhý pár koliesok sa nachádza na čele trenažéra a po jeho zdvihnutí do kolmej pozície umožňujú pohyb do strán.
Ovládací panel zobrazuje všetky dôležité údaje počas tréningu (rýchlosť, čas, vzdialenosť, spálené kalórie a počet krokov). Po stranách displeja nájdeme tlačidlá na zastavenie a spustenie pásu, reguláciu rýchlosti a 2 tlačidlá na skokovú zmenu rýchlosti na 3 a 5 km/h. Počítač tiež disponuje rozhraním bluetooth na spojenie s tréningovou aplikáciou FitShow, pomocou ktorej môžeme sledovať vývoj našej kondície a zároveň nám umožňuje nastavenie tréningového programu, podľa ktorého trenažér automaticky mení rýchlosť bežeckej plochy. Tréningové aplikácie sú produktom tretej strany a nenesieme zodpovednosť za ich funkčnosť. Ak by ste mali samozrejme akúkoľvek otázku, radi vám poradíme.
Konzola je vybavená reproduktormi na počúvanie hudby, alebo sledovanie filmov na mobilnom zariadení, ktoré si môžete odložiť do sklopného stojanu.
Parametre:
Funkcie počítača:
Upozornenie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 43 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.25 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 12 km/h |
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 125 cm |
| Šířka běžecké plochy | 45 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ne |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 101 cm |
| Šířka stroje | 77 cm |
| Délka stroje | 152 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo ABI17-19-126
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 43 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.25 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 12 km/h |
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 125 cm |
| Šířka běžecké plochy | 45 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ne |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 101 cm |
| Šířka stroje | 77 cm |
| Délka stroje | 152 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: ABI17-19-126
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .