Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 21.5.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
HMS LOOP14 patrí svojim dizajnovým prevedením medzi najmodernejšie trenažéry. Je to elegantný stroj, ktorý doplní moderný vzhľad každej domácnosti. Veľkou výhodou pásu je jeho vlastnosť sprevádzkovanie za pár minút. Trenažér je vybavený rukoväťami, ktoré sa dajú ľahko sklopiť. Bežecký pás tak môžete uschovať napríklad pod posteľ, alebo za skriňu. Pás je vybavený kolieskami pre ľahký transport.
Ďalšou prednosťou je tichý chod motora, veľká odpružená bežecká plocha o rozmeroch 130 x 48 cm, s možnosťou nastavenia sklonu v rozsahu 0 až 12%. Môžete teda simulovať ako beh po rovine, tak do kopca. Maximálna rýchlosť pásu je 14 km/h. Robustná konštrukcia s nosnosťou 120 kg zaručuje vysokú odolnosť stroja počas cvičenia.
Pás je na 6 miestach odpružený pomocou siligón-gélových silentblokov, ktoré znižujú záťaž kĺbov pri behu.
Pre vašu maximálnu bezpečnosť je bežecký pás HMS LOOP14 vybavený bezpečnostnou poistkou, ktorú si jednoducho pricvaknete na oblečenie a pás sa prípadne zastaví pri jej odpojení.
Podsvietený LED displej vyobrazuje základné hodnoty ako rýchlosť, čas, vzdialenosť, počet krokov, sklon, alebo počet spálených kalórií. Do rukovätí sú integrované snímače tepu. Pod displejom sú umiestnené tlačidlá pre zastavenie a spustenie pásu, zmenu rýchlosti, sklonu a nastavenia programov.
Navyše ale HMS LOOP14 disponuje bezdrôtovým spojením Bluetooth pre prepojenie s mobilnou aplikáciou FitShow, ktorá slúži ako databáza prebehnutých tréningov. V telefóne alebo tablete si tak môžete porovnávať výsledky a sledovať, ako sa zlepšujete. V konštrukcii sú zabudované reproduktory na počúvanie obľúbenej muziky počas tréningu.
V trenažéri sú zabudované reproduktory pre počúvanie obľúbenej hudby, alebo sledovanie filmov a USB konektor pre nabíjanie telefónu alebo tabletu počas tréningu.
Parametre:
Funkcie počítača:
Upozornenie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 57 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.25 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 14 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 130 cm |
| Šířka běžecké plochy | 48 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej + Dot matrix |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 124 cm |
| Šířka stroje | 76 cm |
| Délka stroje | 146 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo ABI17-19-129
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 57 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.25 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 14 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 130 cm |
| Šířka běžecké plochy | 48 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej + Dot matrix |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 124 cm |
| Šířka stroje | 76 cm |
| Délka stroje | 146 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: ABI17-19-129
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .