Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 21.5.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
HMS X1 MULTIPRESS je novinka určená na komplexný tréning celého tela. Jeho univerzálnosť nahradí mnoho strojov bežnej posilňovne na jednom mieste. HMS X1 MULTIPRESS zahŕňa - vedľa koľajníc - modlitebník, motýlik, príťahy vrchnej aj spodnej kladky, predkopávanie. Také široké spektrum zariadení je ideálny stroj pre ľudí, ktorí zvažujú celkový rozvoj svalových partií.
Hlavným prvkom celého stroja je odnímateľná posilňovacia lavica. Lavica má nastaviteľnú podperu a sedadlo vyrobené z odolného čalúnenia z uhlíkových vlákien. Veľká kvalita zariadenia HMS X1 MULTIPRESS zaručuje bezproblémovú prevádzku po dlhú dobu. Silné rámy skonštruované z kvalitnej ocele, systém kladiek a zariadení na napínanie lán spĺňajú tie najvyššie technické a estetické normy. Všetkým odporúčame tento stroj na domáce použitie.
Odporúčame namazať vodiace tyče, najlepšie univerzálnou strojnou vazelínou, prípadne univerzálnym silikónovým olejom. Vďaka tomu zvýšite plynulosť pohybu a životnosť stroja.
Vlastnosti:
Parametre:
Upozornenie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 80 kg |
| Maximální nosnost kopače | 50 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 100 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 227 cm |
| Šířka stroje | 202 cm |
| Délka stroje | 205 cm |
| Hmotnost stroje | 97 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ano |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Pojezd Multipressu | |
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo ABI17-3-005
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 80 kg |
| Maximální nosnost kopače | 50 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 100 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 227 cm |
| Šířka stroje | 202 cm |
| Délka stroje | 205 cm |
| Hmotnost stroje | 97 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ano |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Pojezd Multipressu | |
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: ABI17-3-005
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .