Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 19.5.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Veslovací trenažér HMS ZM1901 sa vyznačuje tichým chodom, jednoduchou obsluhou a možnosťou sklopenia koľajnice.
Systém záťaže tvorí navijak s lanom, ktoré sa vracia späť pomocou silnej pružiny, asistuje gumovému lanuktoré je vedené vo vnútri koľajnice, po ktorej sa pohybuje sedadlo. Samotná regulácia záťaže sa vykonáva v 8-mich stupňoch pomocou mechanického voliča, pomocou ktorého sa mení vzdialenosť medzi magnetom a 8-mi kilogramovým, záťažovým kolesom, ktoré je spriahnuté s navijakom. Tento systém je bezúdržbový a tichý.
Všetky údaje pre potrebné vyhodnocovanie tréningu sa zobrazujú na LCD displeji s rozmermi 77 x 43 milimetrov. Počítatáč meria čas tréningu, vzdialenosť, počet príťahov a po pripojení telemetrického pásu (nie je súčasťou produktu) spálené kalórie a tepovú frekvenciu. Pomocou tlačidla "MODE" môžete prechádzať medzi jednotlivými údajmi alebo je možné zvoliť funkciu "Scan", ktorá v krátkych intervaloch postupne zobrazuje všetky merané hodnoty.
Model ZM1901 je vybavený pohodlným sedadlom pre komfortný tréning pri klasickom veslovaní. V prednej časti trenažéra sa nachádzajú pedále, pomocou ktorých môžete trenažér použiť na tréning v stoji, kedy pomocou príťahov lana posilňujete hlavne bicepsy.
Stabilizátor trenažéra je osadený transportnými kolieskami pre ľahké presúvanie stroja. Pre skutočne jednoduché uskladnenie je možné zdvihnúť koľajnicu trenažéra do takmer zvislej polohy a ušetriť tak asi 2/3 zaberaného priestoru.
Samotný tréning na veslovacom trenažéri zapája do pohybu až 84% svalových partií a radí sa medzi kardio tréning - posilňuje aj kardiovaskulárny systém.
Vlastnosti:
Prirodzený pohyb veslovania môže harmonicky formovať svaly:
Počítačom merané hodnoty:
Parametre:
Rozmery:
Upozornenie:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 33 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 8 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášľapy na suchý zips |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ne |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 49 cm |
| Šířka stroje | 59 cm |
| Délka stroje | 195 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Baterie 2x typ AA |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo ABI17-22-303
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 33 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 8 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášľapy na suchý zips |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ne |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 49 cm |
| Šířka stroje | 59 cm |
| Délka stroje | 195 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Baterie 2x typ AA |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo: ABI17-22-303
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .