Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 rokov na rám
Alternativy k HOUSEFIT TIRO 50 - HB-8203HP
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 375,69 €
Vyberte si svoj darček zadarmo
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Rotopéd HOUSEFIT TIRO 50 ponúka zákazníkom kombináciu kvalitnej mechaniky a ergonómie rámu s nosnosťou do 150 kg. Vďaka optimálnej ergonómii a možnosti nastavenia sklonu riadidiel a horizontálneho a vertikálneho posuvu sedla je zaručený pohodlný a správny pohyb ako drobným, tak vyšším postavám, ktoré nepresahujú výšku 190 cm. Stabilná a masívna konštrukcia spolu s kvalitnými komponentmi predlžuje životnosť stroja aj pri využití ťažšími osobami a predurčuje model aj pre pravidelný športovejší tréning.
Vďaka vyváženému zotrvačníku s hmotnosťou 9 kg a modernej magnetickej brzde má HOUSEFIT TIRO 50 komfortný, plynulý a úplne tichý chod aj pri väčších záťažiach.
Trenažér HOUSEFIT TIRO 50 má cez manuálny otočný regulátor ovládanú magnetickú brzdu, záťaž sa nastavuje v rozsahu 1-8.
Ďalej ponúka prehľadný a ľahko ovládateľný počítač s LCD displejom, ktorý sa ľahko ovláda a zobrazuje všetky bežné hodnoty ako je čas, aktuálna rýchlosť, otáčky RPM, watty, prejdená vzdialenosť, spálené kalórie a hodnotu tepovej frekvencie (pomocou dlaňových snímačov).
Hlavné výhody:
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametre
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 33 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ano |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupňoch |
| Hmotnost setrvačníku | 9 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 4 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 148 cm |
| Šířka trenažéru | 58 cm |
| Délka trenažéru | 89 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HB |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo HB-8203HP
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 33 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ano |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupňoch |
| Hmotnost setrvačníku | 9 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 4 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 148 cm |
| Šířka trenažéru | 58 cm |
| Délka trenažéru | 89 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HB |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: HB-8203HP
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .