TRINFIT Vivo B400 - Doprodej
Stroj byl vybalen kvůli kontrole stoje
Stroj bude dodán postavený na paletě
Záruka 2 roky
Záruka 3 roky záruka
10 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 20.5.
Bratislava
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TRINFIT Vivo B400 - Doprodej
Stroj byl vybalen kvůli kontrole stoje
Stroj bude dodán postavený na paletě
Záruka 2 roky
Pokud hledáte robustní a kvalitní rotoped s manuální regulací zátěže, určený pro domácí využití, který vám umožní kvalitní cvičení v pohodlí domova, pak se TRINFIT Vivo B400 stane vaším ideálním společníkem pro pravidelný trénink.
Nemusíte být nijak vázání na venkovním prostředí a ani na otevírací dobu fitcenter. Díky pečlivě vyvinuté konstrukci s vysokou nosností a kvalitnímu zpracování zaručuje znatelně tišší chod oproti jiným modelům této cenové kategorie.
TRINFIT Vivo B400 nabízí přehledný LCD displej, který vám vyobrazí všechny základní hodnoty pro váš trénink. Umožní vám sledovat váš trénink v reálném čase pomocí dat monitorujících váš čas, vzdálenost, rychlost, spálené kalorie, otáčky za minutu a srdeční frekvenci.
Trénink si můžete zpestřit manuálním programem, ve kterém si přednastavíte délku tréninku, vzdálenost, počet spálených kalorií, nebo maximální hodnotu tepové frekvence (při překročení vás rotoped upozorní, abyste snížili intenzitu cvičení).
Díky praktickému držáku na tablet, či smartphone si můžete při trénování pouštět svou oblíbenou hudbu, či YouTube kanál
Díky tomu, že je trenažér z 90% již složený je montáž velice snadná! Pro snadnou manipulaci má rotoped navíc transportní kolečka.
Nosnost trenažéru je 150 kg!
TRINFIT Vivo B400 nabízí přehledný LCD displej, který vám vyobrazí všechny základní hodnoty pro váš trénink. Umožní vám sledovat váš trénink v reálném čase pomocí dat monitorujících váš čas, vzdálenost, spálené kalorie, otáčky za minutu a srdeční frekvenci. Trénink si můžete zpestřit manuálním programem, ve kterém si přednastavíte délku tréninku, vzdálenost, počet spálených kalorií, nebo maximální hodnotu tepové frekvence (při překročení vás rotoped upozorní, abyste snížili intenzitu cvičení).
Co můžete na displeji sledovat?
Proč snímat tepovou frekvenci?
Pomocí otočného regulátoru můžete snadno měnit zátěž šlapání. Obtížnost lze nastavit v 8 stupních, jednoduše si tak navolíte obtížnost tréninku podle vašich aktuálních možností.
Díky kalibrovanému 9 kg těžkému setrvačníku bude vaše šlapání vždy plynulé i pro uživatele nad 100 kg.
Rotoped Vivo B400 je osazen profesionálním šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky a klikami na kónický čtyřhran.
To zaručuje dlouhodobou životnost stroje a garantuje velmi tichý chod.
Pro maximální ergonomii při cvičení je možné sedlo posouvat, tak aby vyhovovalo uživatelům všech výšek. Rozsah vzdálenosti střed sedla > pedály je 67 až 93 cm.
Pro správnou ergonomii pohybu při cvičení je možné sedlo posouvat ve vodorovném směru a také změnit jeho sklon.
Sedlo velmi snadno povolíte pomocí aretačních šroubů, zvolíte požadovanou pozici a opětovným utažením šroubu ho opět zafixujete. Pro nastavení sklonu sedla je nutné použít stranové klíče, jako při montáži.
Součástí výbavy je i držák na láhev s vodou, což ocení každý při pravidelném cvičení.
Trenažér lze rychle a snadno převést díky transportním kolečkům.
Díky tomu můžete libovolně s trenažérem manipulovat v prostoru.
Promo video
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 37 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ano |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ano |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | kov / plast pedály s klipsňou |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupňoch |
| Hmotnost setrvačníku | 9 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
| Hodiny | ano |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 6 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 142 cm |
| Šířka trenažéru | 53 cm |
| Délka trenažéru | 94 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez voľnobehu |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo TRN-32-B400
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 37 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ano |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ano |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | kov / plast pedály s klipsňou |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupňoch |
| Hmotnost setrvačníku | 9 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
| Hodiny | ano |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 6 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 142 cm |
| Šířka trenažéru | 53 cm |
| Délka trenažéru | 94 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez voľnobehu |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: TRN-32-B400
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .