Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilňovacia lavica so stojanom pod veľkú činku Marbo Sport MH-L107 2.0 je inovovaným modelom obľúbenej lavice pre domácu posilňovňu. Operadlo je možné nastaviť do 7-mich pozícií v rozmedzí od -10 ° do 76 ° a sedadlo do 3 pozícií v rozmedzí od 0 ° do 26 °, tento rozsah umožňuje komplexný tréning hrudníka a ramien. Uhol lavice sa mení jej posuvom po koľajnici, sedadlo sa nastavuje pomocou zarážky.
Lavicu MH-L107 2.0 je možné rozšíriť o adaptér predkopávanie MH-A102 2.0 a alebo bicepsovú oporu MH-A101 2.0 (predávaný samostatne).
Stojan je po stranách osadený sadou hákov, ktoré umožňujú ideálnu polohu pre odloženie osi, ale zároveň slúži ako bezpečnostný prvok, v prípade, že os nedokážeme vytlačiť do pôvodnej polohy. Ak lavicu nepoužívame, môžeme ju ľahko zložiť do zvislej polohy.
Konštrukcia je vyrobená z oceľového profilu 40 x 40 mm, vďaka ktorému má celkovú nosnosť až 250 kilogramov. Jednotlivé diely sú vyrobené na precíznych, programovateľných CNC strojoch, tento výrobný proces je zárukou bezproblémovej montáže.
Pomocou lavičky a ďalších príslušenstiev môžete trénovať svaly hrudníka, chrbta, ramien, bicepsy, tricepsy, predlaktia a nôh.
Vyobrazená os a závažia nie sú súčasťou balenia.
Parametre:
Upozornenie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 250 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 132 cm |
| Šířka stroje | 108 cm |
| Délka stroje | 138 cm |
| Hmotnost stroje | 26 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ano |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo ABI17-3-358
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 250 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 132 cm |
| Šířka stroje | 108 cm |
| Délka stroje | 138 cm |
| Hmotnost stroje | 26 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ano |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: ABI17-3-358
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .