Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Táto posilňovacia lavica MARBO MH-L111 2.0 je inovovaným modelom obľúbenej lavice MH-L111. Patria medzi veľmi praktické a univerzálne modely, ktoré sa stali veľmi obľúbené v domácom prostredí. Tento model má lepšie tvarovanú opierku pre lepšiu ergonómiu a vyšší komfort a je tu tiež vylepšený systém polohovania. Operadlo lavice ide nastaviť do siedmich polôh v rozsahu od -19 ° do +78 °, sedadlo do troch polôh a horná časť adaptéra s rukoväťami je výškovo nastaviteľná do piatich polôh v rozsahu 55 - 75 cm od zeme.
Variabilná posilňovacia lavica umožňuje trénovať svaly brucha, chrbta, ramien, nôh alebo paží.
Lavica MARBO MH-L111 2.0 je vyrobená z oceľového profilu 40 x 40 mm, vďaka ktorému má nosnosť až 200 kilogramov. Lavicu je možné ľahko zmontovať a zároveň garantuje stabilitu pri cvičení.
Praktickou stránkou lavice MARBO MH-L111 2.0 je regulácia chrbtovej opierky, ktorá sa vykonáva pomocou skrutiek s plastovým, ergonomickým úchytom. Polstrovanie je opatrené dvojitými švami pre maximálnu pevnosť. V najnamáhanejšom mieste sme opierku pretiahli druhou vrstvou kože s logom MARBO Sport.
Technický popis:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 76 cm |
| Šířka stroje | 61 cm |
| Délka stroje | 151 cm |
| Hmotnost stroje | 17.7 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ano |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ano |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo ABI17-3-347
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 76 cm |
| Šířka stroje | 61 cm |
| Délka stroje | 151 cm |
| Hmotnost stroje | 17.7 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ano |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ano |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: ABI17-3-347
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .