Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stojan s bradlami a hrazdou MARBO MH-U102 2.0 je vyrobený z oceľového profilu 40 x 40 x 2 milimetre a vďaka tejto robustnej konštrukcii má stojan nosnosť až 120 kilogramov. Oproti predchádzajúcemu modelu má MH-U102 2.0. výšku 226 centimetrov a pre vyššiu stabilitu je základňa predĺžená o 10 centimetrov na dĺžku 107 centimetrov. Jednotlivé diely sú vyrobené na precíznych, programovateľných CNC strojoch, a to nám zaručuje bezproblémovú montáž.
Stojan disponuje pohodlným polstrovaním a je opatrené syntetickou kožou. Lakťové opierky sú doplnené nastaviteľnými rukoväťami vo vzdialenosti 38, alebo 42 centimetrov. Ak ste menšieho vzrastu, tak určite oceníte oceľové stúpačky, ktoré uľahčujú pohodlné dosiahnutie pracovnej pozície. Podpery na kliky sú vo výške 13,5 centimetrov. Kliky tak môžete trénovať v celom rozsahu pohybu aj pod úroveň dlaní. Hrazda so širokým úchopom má rukoväte vo výške 223 cm a vo vzdialenosti približne 84 centimetrov.
Bradlá MH-U102 2.0 umožňujú tréning predkopávania, dipov a zhybov. Pravidelným cvičením teda posilňujete svaly brucha, ramien a paží.
Technické parametre:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 120 kg |
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 226 cm |
| Šířka stroje | 108 cm |
| Délka stroje | 107 cm |
| Hmotnost stroje | 36 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ano |
| Lavica na brucho | ano |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo ABI17-3-330
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 120 kg |
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 226 cm |
| Šířka stroje | 108 cm |
| Délka stroje | 107 cm |
| Hmotnost stroje | 36 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ano |
| Lavica na brucho | ano |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: ABI17-3-330
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .