Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Hyperextenzia MARBO Sport MS-L108 vo verzii 2.0 slúži na posilňovanie chrbtových svalov a zadnej časti stehien, čiže (hamstringov). Lavica je určená do domáceho a ľahko komerčného prostredia wellness, hotelových fitcentier a pod., vďaka svojej rade semi profi.
Hyperextenzia MARBO Sport MS-L108 2.0 je dovedená takmer k dokonalosti. Rám je vyrobený na precíznych CNC strojoch z oceľových profilov o rozmere 50 x 50 x 2 milimetre, tento postup výroby zaručuje vysokú presnosť a stabilitu výslednej konštrukcie. Nosnosť lavice je 130 kg. Hyperextenzia slúži na intenzívny tréning chrbta a sedacích svalov, kedy sa po zaľahnutí na lavici a uvoľnení trupu zakláňate až do negatívneho uhla.
2. generácia lavice MS-L108 je vybavená reguláciou pre nastavenie uhla a tým sa mení aj intenzita tréningu. Uhol lavice sa nastavuje nadvihnutím zarážky a následným posuvom po hrebeni vyrobenom z laserom vypaľovaných dosiek. Výsledný uhol môže byť 50 °, 43 °, alebo 32 °. Lavicu je možné prispôsobiť vzrastu pomocou nastavenia výšky podpery do 4 polôh. O zaistenie výšky sa stará pružinový čap a bezpečnostný kolík, takže sa nemusíte báť, že sa opora samovoľne zasunie.
Polstrovanie je opatrené dvojitými švami pre maximálnu pevnosť. Koncovky stabilizátorov sú vyrobené zo špeciálnej zmesi gumy, ktorá zaisťuje ešte lepšiu stabilitu a ochranu podlahy ako u predchádzajúcej generácie lavíc. Zarážky sú opatrené pohodlnými valcami z EVA peny, robustné nášľapy zase uľahčujú zaujatie správnej pracovnej pozície. Hyperextenziu je možné zložiť na hrúbku 21 centimetrov.
Parametre:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 130 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 90 cm |
| Šířka stroje | 64 cm |
| Délka stroje | 121 cm |
| Hmotnost stroje | 22 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ano |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Mierne komerčné |
| Možnosť zloženia stroja | ano |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo ABI17-3-425
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 130 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 90 cm |
| Šířka stroje | 64 cm |
| Délka stroje | 121 cm |
| Hmotnost stroje | 22 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ano |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Mierne komerčné |
| Možnosť zloženia stroja | ano |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo: ABI17-3-425
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .