Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stojany so zarážkami a nastaviteľnou roztečou MS-S107 2.0 od Marbo Sport sú skvelým doplnkom vo vybavení posilňovne. Vďaka stabilnej a funkčnej konštrukcii je tréning s činkou pohodlný. Získate tiež spoľahlivé istenie, čo robí tréning úplne bezpečným.
Hlavné vlastnosti:
Jeden stojan – mnoho možností. Rozšírte svoje tréningové možnosti a cvičte podľa svojich predstáv - bez nutnosti opustiť domov.
6 párov hákov na odloženie činky
Háky na činku sú tvarované tak, aby umožnili bezpečné a pohodlné odloženie. Činku môžete odložiť ako po dokončení série, tak aj počas cvičenia, kedy je potrebná dodatočná opora. Vďaka 6 úrovniam je možné ľahko prispôsobiť výšku štartovej pozície, pričom optimálne rozostupy medzi hákmi zaručujú komfort pri zdvíhaní a odkladaní činky.
Nastaviteľná rozteč stojanov
Stojany sú prepojené priečkou. Rozteč medzi nimi možno ľahko a rýchlo nastaviť. K dispozícii sú 3 polohy: 100, 110 a 120 cm. Vďaka tomu môžete počas tréningu používať osi rôznych dĺžok bez obáv o stabilitu istenia. Stojany zostanú na svojom mieste a nerozbehnú sa ani pri prudkom odložení závažia.
Bezpečnostné zarážky
Pri cvičení s činkou je bezpečnosť na prvom mieste. Bezpečnostné podpery ju zvyšujú, najmä pri cvikoch na ramená alebo pri drepoch s činkou. Zarážky si môžete nastaviť do takej výšky, ktorá vám najlepšie vyhovuje podľa vašich tréningových potrieb a úrovne pokročilosti. K dispozícii sú 3 výškové úrovne.
Ochrana gumovou vrstvou
Nemusíte sa báť, že sa zarážky rýchlo opotrebujú. Sú pokryté odolnou gumovou vrstvou, ktorá chráni konštrukciu pred poškriabaním a predlžuje jej životnosť.
Tyče na uloženie závažia + držiak na os
Ďalšie závažie na činku budete mať vždy po ruke. Pevné tŕne umožňujú pohodlné a bezpečné uloženie kotúčov, čo uľahčuje zmenu zaťaženia osi. V základni stojana sa navyše nachádza puzdro, ktoré umožňuje skladovanie štandardnej osi (priemer 30 mm).
Gumové nôžky
Stojan MS-S107 2.0 je možné umiestniť na akýkoľvek povrch – dlažbu, parkety alebo laminátovú podlahu. Gumové nôžky zabránia poškriabaniu podlahy a zároveň zaistia stabilitu konštrukcie, takže sa počas cvičenia nebude posúvať.
Technický popis:
Upozornenie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 300 kg |
| Maximální nosnost stroje | 0 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 166 cm |
| Šířka stroje | 120 cm |
| Délka stroje | 109 cm |
| Hmotnost stroje | 34 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo ABIMA-MS-008
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 300 kg |
| Maximální nosnost stroje | 0 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 166 cm |
| Šířka stroje | 120 cm |
| Délka stroje | 109 cm |
| Hmotnost stroje | 34 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: ABIMA-MS-008
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .