Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 18.5.
Běžná cena 4 594,54 €
Vyberte si dárek zdarma
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Bežecký trenažér NORDICTRACK Incline Trainer X16 je rodinný stroj, ktorý je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre sportovo zamerané osoby v domácom prostredí. Je vybavený tichým motorom s trvalým výkonom 4,25 HP. Poskytuje rozsah rýchlosti až do 19 km/h a sklon bežeckej plochy je možné elektronicky regulovať v rozsahu od -6 % do 40 %. Robustná rámová konštrukcia a kvalitné spracovanie trenažéru zabezpečujú dlhú životnosť stroja aj pri pravidelnom používaní a nosnosť až 182 kg!
Svoj tréning budete mať pod kontrolou cez tréninkový počítač s prehľadným, farebne podsvieteným HD 16" dotykovým otočným displejom a množstvom programov. Či už využijete automatické cvičebné programy, alebo si nastavíte záťaž ručne, zobrazované hodnoty vám pomôžu prispôsobiť tréning vašim aktuálnym cieľom a kondícii.
Trenažér vám bude dobrým partnerom pri znížení hmotnosti, spevnení postavy alebo zvýšení kondície.
Hlavné výhody:
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 182 kg |
| Hmotnost stroje | 201.8 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 4.25 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 40 % |
| Minimální sklon pásu | -6 % |
| Maximální rychlost | 19 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 152 cm |
| Šířka běžecké plochy | 55 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie silentblokmi + rámové |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 16 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ano |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ano |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ano |
| Typ displeje | Grafický dotykový displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ne |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 186 cm |
| Šířka stroje | 97 cm |
| Délka stroje | 178 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo NTL29225-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 182 kg |
| Hmotnost stroje | 201.8 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 4.25 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 40 % |
| Minimální sklon pásu | -6 % |
| Maximální rychlost | 19 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 152 cm |
| Šířka běžecké plochy | 55 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie silentblokmi + rámové |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ano |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 16 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ano |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ano |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ano |
| Typ displeje | Grafický dotykový displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ne |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 186 cm |
| Šířka stroje | 97 cm |
| Délka stroje | 178 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: NTL29225-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .