Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 19.5.
Běžná cena 2 297,06 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stepperu | 147 kg |
| Hmotnost stepperu | 101 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Stojanový stepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ano |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šľapania | ano |
| Frekvencia šľapania | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená Vzdialenosť | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep strdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Počet krokov | ano |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Elektronická na displeji |
| Odpor šlapání tvořen | Magnetická brzda |
Ostatní funkce počítače
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Velikost displeje v palcích | 10 |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ano |
| Inspire | ne |
| Bez komunikácie | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| Pripojenie k PC cez USB | ne |
| Komfort obsluhy | Bluetooth komunikácia, Multimedia - video |
| Typ displeje | Grafický dotykový displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia stepperu | ne |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Výška stepperu | 166 cm |
| Šířka stepperu | 79 cm |
| Délka stepperu | 130 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo NTEL10825-INT
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stepperu | 147 kg |
| Hmotnost stepperu | 101 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Stojanový stepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ano |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šľapania | ano |
| Frekvencia šľapania | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená Vzdialenosť | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep strdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Počet krokov | ano |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Elektronická na displeji |
| Odpor šlapání tvořen | Magnetická brzda |
Ostatní funkce počítače
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Velikost displeje v palcích | 10 |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ano |
| Inspire | ne |
| Bez komunikácie | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| Pripojenie k PC cez USB | ne |
| Komfort obsluhy | Bluetooth komunikácia, Multimedia - video |
| Typ displeje | Grafický dotykový displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia stepperu | ne |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Výška stepperu | 166 cm |
| Šířka stepperu | 79 cm |
| Délka stepperu | 130 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: NTEL10825-INT
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .