Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Carbonex je maximálne efektívny a rýchly zdroj energie a energizér v praktickej forme tabliet s príjemnou chuťou. CarboneX obsahuje optimálny pomer jednoduchých a zložených cukrov s prídavkom funkčných účinných látok (kofeín, taurín, l-tyrozín, kreatín, BCAA a vitamín C). Je skvelým pred tréningovým stimulantom.
Energetické tablety určené na rozpustenie v ústach a vďaka tomu aj dodanie okamžitej energie. CARBONEX predstavuje riešenie energetickej krízy pri fyzickom výkone.
CARBONEX je určený pre: okamžité dodanie rýchlej využiteľnej energie. Riešenie a predchádzanie energetických kríz pri fyzickom výkone.
Odporúčané dávkovanie:
Tabuľka nutričných hodnôt:
| 100 g | |
|---|---|
| energetická hodnota | 1608 kJ/378 kcal |
| bielkoviny | 20,5 g |
| sacharidy | 71,5 g |
| cukry | 58,5 g |
| tuky | 0 g |
| nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| vláknina | 0 g |
| sodík | 0 g |
Prehľad účinných látok:
| 100 g | |
|---|---|
| L-valin | 560 mg |
| L-isoleucin | 560 mg |
| L-leucin | 1120 mg |
| L-alanin | 7143 mg |
| L-tyrosin | 891 mg |
| taurin | 891 mg |
| L-karnosin | 714 mg |
| kofein | 223 mg |
| vitamín C | 580 mg |
| kreatin monohydrát | 5051 mg |
Zloženie:
Parametry
Konzistence a gramáž
| Počet tablet | 12 |
| Konzistence výrobku | Tablety |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 71.5 g |
| Bílkoviny ve 100g | 20.5 g |
Katalogové číslo NUT-1860
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Konzistence a gramáž
| Počet tablet | 12 |
| Konzistence výrobku | Tablety |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 71.5 g |
| Bílkoviny ve 100g | 20.5 g |
Katalogové číslo: NUT-1860
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .