Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 3 765,65 €
Vyberte si svoj darček zadarmo
Zobraziť všetky darčeky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilňovací stroj MARBO UpForm UR-U036 2.0 Predkopávanie
Stroj MARBO UpForm UR-U036 2.0 pre tréning štvorhlavých svalov nôh je vynikajúcim nástrojom na posilnenie a zlepšenie funkcie svalov. Pravidelným cvičením je možné zlepšiť stabilitu a silu nôh aj ich vytrvalosť. Tento stroj môže tiež pomôcť pri liečbe niektorých zranení a ochorení. Pravidelný tréning štvorhlavých svalov stehenných môže tiež zlepšiť rovnováhu a zvýšiť rozsah pohybu v kĺboch, čo zase môže pomôcť zlepšiť držanie tela.
Chrbtovú opierku je možné nastaviť do 4 polôh. Operadlo je vybavené pneumatickým piestom, takže pre zmenu polohy nie je potrebné zliezať zo stroja. Celý systém funguje hladko a ľahko, takže jedným pohybom ruky môžete nastaviť polohu operadla podľa svojej výšky tak, aby pre vás bol tréning čo najpohodlnejší.
Nastavenie rozsahu uhla ohybu nôh je možné nastaviť do 10-tich polôh, to je vynikajúce a všestranné riešenie, ktoré ponúka širokú škálu možností - každý si môže bez najmenších problémov prispôsobiť nastavenie stroja svojim vlastným preferenciám. To je možné pomocou gombíka, ktorým si zvolený uhol v stroji zafixujete. Spodný valec je možné nastaviť do 4 polôh na ideálne prispôsobenie dĺžke dolných končatín pre pohodlný a efektívny tréning.
Sadu závažia tvorí 16 tehál s hmotnosťou 7,5 kg, celkom teda 120 kilogramov. Každá tehla v sade závaží je označená údajom o celkovej hmotnosti. Vždy si teda rýchlo a intuitívne vyberiete požadovanú záťaž. To zvyšuje váš komfort pri cvičení, pretože nemusíte počas tréningu zliezať zo stroja, aby ste zmenili záťaž.
Čalúnenie v čiernej farbe je vyrobené z pevnej tkaniny odolnej proti potu a oderu. Perforácia zaisťuje dostatočné vetranie a zlepšuje odvod vlhkosti, takže čalúnenie zostáva svieže a suché aj počas intenzívneho tréningu.
Konštrukcia výrobku bola opatrená práškovou farbou v čiernej farbe. Pevné, oceľové profily 125 x 60 x 3 mm a 60,3 x 3,2 mm zaisťujú stabilitu celej konštrukcie.
Parametre:
Upozornenie:
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 120 kg |
| Maximální nosnost kladek | 120 kg |
| Maximální nosnost kopače | 120 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ano |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 147 cm |
| Šířka stroje | 116 cm |
| Délka stroje | 141 cm |
| Hmotnost stroje | 292 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ano |
| Stroje na záda | ne |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo ABIMA-UF-086
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 120 kg |
| Maximální nosnost kladek | 120 kg |
| Maximální nosnost kopače | 120 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ano |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 147 cm |
| Šířka stroje | 116 cm |
| Délka stroje | 141 cm |
| Hmotnost stroje | 292 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ano |
| Stroje na záda | ne |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo: ABIMA-UF-086
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .