Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Spací pytel YATE BALA XL šedý
Spací vak YATE BALA je určený pre turistiku a cyklistiku s kvalitnou výplňou z dutého vlákna. Polyesterová látka je príjemná na dotyk. Spacák je ľahký a malý po zbalení. Súčasťou je prepravný obal. Jedna univerzálna veľkosť uspokojí takmer všetkých užívateľov.
Parametre:
| Výška postavy: | do 190 cm |
| Materiál: | Vonkajšie: 190T polyester, vnútorné: 190T polyester |
| Plnenie: | 200 g/m2 duté vlákno |
| Konštrukcia: | jednovrstvová |
| Teplota: | Komfort: +20°C; Limitné: +15°C; Extrém: +5°C |
| Zip: | jednocestný |
| Zapínanie: | vľavo |
| Farba: | šedá |
| Hmotnosť: | 900 g |
| Rozmer: | 200 x 80 x 50 cm |
| Rozmer po zbalení: | 35 x 18 cm |
| Obal: | kompresný |
Ostatné informácie:
Parametre
Teplotní komfort
| Extrémní teplota | 5 °C |
| Limitní teplota | 15 °C |
| Komfortní teplota | 20 °C |
Spacáky > Sezóna
| Sezóna | Letní |
Spacáky > Druh náplně
| Druh náplně | Syntetické vlákno |
Spacáky > Délka
| Délka | 200 cm |
Katalogové číslo YATE-SS00726
Záruka 2 roky záruka
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Teplotní komfort
| Extrémní teplota | 5 °C |
| Limitní teplota | 15 °C |
| Komfortní teplota | 20 °C |
Spacáky > Sezóna
| Sezóna | Letní |
Spacáky > Druh náplně
| Druh náplně | Syntetické vlákno |
Spacáky > Délka
| Délka | 200 cm |
Katalogové číslo: YATE-SS00726
Záruka 2 roky záruka
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .