Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 15.5.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Spací vak detský YATE HIGHLANDER Creature oranžový
Spací vak pre deti YATE HIGHLANDER Creature s veselým motívom. Vnútorný materiál je ako bavlna a je príjemný na dotyk. Štýlový obal slúži zároveň ako batôžtek, ktorý si Vaše dieťa rado samo ponesie.
Parametre:
| Výška postavy: | do 150 cm |
| Materiál: | Vonkajší: 190T polyester; Vnútorný: polyester |
| Plnenie: | 300 g/m2 Hollow Fiber |
| Konštrukcia: | jednovrstvá |
| Teplota: | Komfort: +6°C; Mezní: +4°C; Extrém: -8°C |
| Zips: | dvojcestný |
| Zapínanie: | vľavo |
| Farba: | oranžová |
| Hmotnosť: | 1000 g (±5%) |
| Rozmer: | 170 x 70 x 50 cm |
| Rozmer po zbalení: | 40 x 24 x 18 cm |
| Obal: | kompresný, slúži zároveň ako batôžtek |
Všeobecné informácie o produkte:
Parametry
Teplotní komfort
| Extrémní teplota | -8 °C |
| Limitní teplota | 4 °C |
| Komfortní teplota | 6 °C |
Spacáky > Sezóna
| Sezóna | Letní |
Spacáky > Druh náplně
| Druh náplně | Syntetické vlákno |
Spacáky > Délka
| Délka | 170 cm |
Katalogové číslo YATE-SS00808
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Teplotní komfort
| Extrémní teplota | -8 °C |
| Limitní teplota | 4 °C |
| Komfortní teplota | 6 °C |
Spacáky > Sezóna
| Sezóna | Letní |
Spacáky > Druh náplně
| Druh náplně | Syntetické vlákno |
Spacáky > Délka
| Délka | 170 cm |
Katalogové číslo: YATE-SS00808
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .