Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Varianta
Varianta: L
Kód: YATE-SS00711
64,90 €
Varianta: M
Kód: YATE-SS00709
64,90 €
Varianta: XL
Kód: YATE-SS00713
64,90 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Teplý trojsezónny Spací vak YATE MONS 500 z ľahkej nylonovej látky a s výplňou zo sedemkomorového dutého vlákna, ktoré má výbornú plniacu a izolačnú schopnosť. Látka je z veľmi ľahkého micro nylonu 380T s úpravou DWR (Durable Water Repellent), vďaka ktorej je látka priedušná a zároveň vodoodpudivá. Spacák je veľmi ľahký a vďaka kompresnému obalu sa zbalí do malého balíčka, takže v batohu nezaberie veľa miesta. Tepelné vlastnosti boli testované podľa EN ISO 23537-1:2016.
Informácie o materiáloch
Izolačná výplň: Duté vlákno má veľmi dobrú izolačnú schopnosť a nízku hmotnosť, neabsorbuje vlhkosť a veľmi dobre vysychá.
Nylon 380T: husto tkaná priadza z ľahkého, ale pevného umelého vlákna. Nylon je príjemný na dotyk, odolný proti poškodeniu a prepúšťa odparovanú vlhkosť. Vďaka úprave DWR poskytuje čiastočnú ochranu proti vode, hlavne proti kvapkám zrazenej vody v stane, a vďaka tomu spacák rýchlo usychá.
Zapínanie: Spacák je vybavený značkovým zipsom YKK so špeciálnym plastovým chráničom, ktorý zabraňuje vniknutiu látky do jazdca a samovoľnému rozopínaniu. Pri hlave je zips ešte zaistený chlopňou na suchý zips, ktorá zamedzuje samovoľnému otvoreniu zipsu.
| Výška postavy: | 150 - 195 cm podľa veľkosti spacáku |
| Materiál: | Vnější: 380T micro nylon DWR, vnútorný: 380T micro nylon DWR |
| Plnnenie: | 500 g/m2 duté vlákno - 7 komor |
| Konstrukcia: | dvojvrstvová |
| Teplota: | Komfort: -1°C; Meznie: -7°C; Extrém: -24°C |
| Zip: | YKK, djojcestný, s chráničom proti vniknutiu látky |
| Zapínánie: | vpravo |
| Farva: | šedá / modrá |
| Hmotnosť: | 1 900 g/ 2 000 g/ 2 100 g (±5%) |
| Rozmer: | M 180 x 80 x 50 cm/ L 200 x 80 x 50 cm/ XL 220 x 80 x 50 cm |
| Rozmer po rozbalení: | 35 x 28 cm |
| Obal: | kompresný |
Ostatné informácie:
Parametry
Teplotní komfort
| Extrémní teplota | -24 °C |
| Limitní teplota | -7 °C |
| Komfortní teplota | -1 °C |
Spacáky > Sezóna
| Sezóna | Třísezónní |
Spacáky > Druh náplně
| Druh náplně | Syntetické vlákno |
Záruka 2 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Teplotní komfort
| Extrémní teplota | -24 °C |
| Limitní teplota | -7 °C |
| Komfortní teplota | -1 °C |
Spacáky > Sezóna
| Sezóna | Třísezónní |
Spacáky > Druh náplně
| Druh náplně | Syntetické vlákno |
Záruka 2 roky záruka
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .