Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Varianta
Varianta: černý
Kód: YATE-SS00736
122,50 €
Varianta: červený
Kód: YATE-SS00738
104,50 €
Varianta: zelený
Kód: YATE-SS00737
104,50 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Ľahký dvojplášťový stan YATE HIGHLANDER Blackthorn 1 XL pre jednu osobu. Ideálny stan na spanie vo voľnej prírode vo vlhkých a veterných podmienkach.
Stan YATE HIGHLANDER Blackthorn 1 XL je ľahký a malý po zbalení, ľahký na postavenie. Pevná konštrukcia vďaka dvom prútom 7,9 mm. Vhodný najmä na trekking a cyklistiku.
Vrchný plášť je vyrobený z polyesteru, vďaka tomu je stan nepremokavý do výšky vodného stĺpca 2000 milimetrov. Tkanina je odolná voči UV žiareniu a nebledne.
Do stanu sa vstupuje cez malú predsienku, ktorá má vchod zboku. Vchod sa otvára pomocou dvoch samostatných zipsov. Ľahká konštrukcia, veľký vchod so vstavanou sieťkou proti hmyzu pre ešte vyšší komfort pri stanovaní.
Parametre:
| Vonkajší stan / vodný stĺpec: | 190T PU polyester, 2000 mm H2O |
| Vnútorný stan: | priedušný polyester |
| Podlážka / vodný stĺpec: | 120 g polyethylen, 2000 mm H2O |
| Konštrukcia - tyče: | sklolaminát, 2 ks |
| Kolíky: | oceľ - 18 ks |
| Počet vchodov: | 1 |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 280 x 180 x 80 cm (D x Š x V) |
| Rozmer po zbalení: | 40 x 12 x 11 cm |
| Hmotnosť: | 1,85 kg |
Všeobecné informácie o produkte:
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 1 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 1850 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 2000 mm |
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 1 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 1850 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 2000 mm |
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .