Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stan YATE SUMMER FEST modrý
Jednoplášťový stan pre 2 osoby so samonosnou konštrukciou. Stan je určený na letné kempovanie, na festivaly alebo na záhradu. Nie je vhodný do daždivého počasia.
Do stanu sa vstupuje cez vchod z čela. Vchod sa otvára pomocou dvoch samostatných zipsov. Vchod do spálne je vybavený ako plachtou, tak aj moskytiérou.
Parametre:
| Vonkajší stan / vodný stĺpec: | polyester, 300 mm H2O |
| Podlážka / vodný stĺpec: | polyethylen, 300 mm H2O |
| Konstrukcia - tyče: | sklolaminát, priemer 7 mm, 2 ks |
| Kolíky: | oceľ |
| Počet vchodov: | 1 |
| Farba: | modrá |
| Rozmer: | 200 x 120 x 95 cm |
| Rozmer po zbalení: | 55 x 13 x 10 cm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
Všeobecné informácie o produkte:
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 2 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 1200 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 300 mm |
Katalogové číslo YATE-ST00450
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 2 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 1200 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 300 mm |
Katalogové číslo: YATE-ST00450
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .