Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 14.5.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
STRENGTHSYSTEM Riot garage wall mounted 1.9M
STRENGTHSYSTEM Riot garage wall mounted je nástenný stojan s hrazdou. Stojan je navrhnutý pre maximálnu priestorovú efektivitu. Možno veľmi jednoducho sklopiť k stene, kedy potom stojan nezaberá skoro žiadny priestor, keď práve necvičíte. Stačí jednoducho vytiahnuť červené kolíky a tyče zložiť smerom k stene.
Robustná konštrukcia je vytvorená z kvalitnej ocele s profilom 75 x 75 x 3 mm. Nosnosť stojana je 400 kg.
Kotviaci materiál je súčasťou balenia.
STRENGTHSYSTEM Riot wall mounted je ideálny pre cviky s veľkou činkou (nie je súčasťou) napr. na drepovanie či benchpress a pod,.. Stojan je v základnej verzii opatrený jedným párom "J" hákov, na ktoré je možné činku odkladať. Háky je možné umiestniť do akejkoľvek výšky, kde je otvor v stojane. Pre čo najvyššie možnosti a variabilitu cvikov určite odporúčame dokúpiť ďalšie príslušenstvo, ktoré sa vyrába priamo k tomuto stojanu, ide hlavne o: bradlá, bezpečnostné zarážky pre cviky s veľkou činkou prípadne ďalší pár hákov. Ďalej je stojan vhodné doplniť rovnou či univerzálnou lavicou. Príklady nájdete v produktoch na dokúpenie nižšie.
Súčasťou Riot garage wall mounted je aj hrazda, ktorá slúži zároveň ako spevnenie stojana, avšak je navrhnutá tak, aby uniesla aj zaťaženie vlastnou váhou cvičenca prípadne aj s prídavnou záťažou. Nosnosť hrazdy je 200 kg.
Technické parametre:
Ostatné parametre:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 400 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 232 cm |
| Šířka stroje | 61 cm |
| Délka stroje | 123 cm |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Mierne komerčné |
| Možnosť zloženia stroja | ano |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo SS2019-57
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 400 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 232 cm |
| Šířka stroje | 61 cm |
| Délka stroje | 123 cm |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Mierne komerčné |
| Možnosť zloženia stroja | ano |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: SS2019-57
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .