Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 22.5.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
HMS ST04 sú tréningové fitness schody určené pre užívateľov, ktorí hľadajú funkčné a multimediálne kardio vybavenie. Ľahší a kompaktnejší dizajn v kombinácii s pokročilými funkciami systému Android robí z ST04 nepostrádateľný kus tréningového vybavenia.
Plynulý chod a systém EMS - Schody ST04 ponúkajú 15 úrovní rýchlosti, od 14 do 140 schodov za minútu, čo vám umožňuje presne prispôsobiť intenzitu vašim potrebám – od mierneho stúpania až po dynamické šprinty. Zariadenie využíva elektromagnetický odporový systém (EMS), ktorý zaručuje tichý a maximálne plynulý chod, eliminuje trhanie a zaisťuje pohodlie aj pri dlhom tréningu.
Navrhnuté pre každodenné použitie - ST04 je vybavený šiestimi schodmi - z nich sú vždy 3 aktívne, čo umožňuje simuláciu realistického výstupu po schodoch v bezpečných a kontrolovaných podmienkach. Pevný rám zaisťuje stabilitu a odolnosť a 30 ° sklon "schodisko" zaručuje prirodzený pohyb a zodpovedajúcu intenzitu výstupu k reálnym schodom.
Moderné multimediálne funkcie a konektivita - Integrovaný systém Android s prístupom k obľúbeným aplikáciám (vstavaný Chrome, YouTube, Spotify, Facebook, Instagram, Netflix, Twitter (X), AirPin Lite, Play Store) umožňuje užívateľovi používať internet, sledovať filmy alebo počúvať hudbu priamo na monitore. Zariadenie podporuje WiFi, čo zaisťuje jednoduché pripojenie k sieti a OTA aktualizácie systému.
Režimy vonkajšieho tréningu - štyri realistické trasy - Zariadenie disponuje režimom simulujúcim tréning v prostredí prírody, na monitore si môžete vybrať zo 4 reálnych schodísk. Vďaka tomu získava každodenný tréning úplne nový rozmer – motivujúci, pestrejší a príjemnejší.
Meranie aktivity a pohodlné ovládanie - Tréning na ST04 zaznamenáva počet vystúpených schodov, dobu tréningu, rýchlosť, tepovú frekvenciu, výkon a spálené kalórie, čo užívateľovi umožňuje neustále sledovať jeho pokrok. Intuitívny ovládací panel s tlačidlami štart/stop a nastavením úrovne rýchlosti umiestnenými na držadlách umožňuje rýchle a bezproblémové ovládanie zariadenia.
Bezpečnosť a pohodlie pri používaní - Vďaka samosvornému systému a automatickému zastaveniu pri absencii záťaže alebo pri záťaži nižšej ako 30 kg zaisťuje ST04 bezpečné použitie za všetkých podmienok. Schody sú určené pre užívateľov s maximálnou hmotnosťou 135 kg, takže sú dostupné širokému spektru cvičencov.
Technické informácie:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Profesionálne fitcentrá |
| Nosnost stepperu | 135 kg |
| Hmotnost stepperu | 88 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Stojanový stepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ano |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| čas šľapania | ano |
| Frekvencia šľapania | ne |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená Vzdialenosť | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep strdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Počet krokov | ano |
Regulace zátěže, brzda
| Výkon motoru maximální | 0 |
| Výkon motoru trvalý | 0 |
| Typ motoru | bez motorový |
| Maximální rychlost | 140 |
| Regulace zátěže | Elektronická na displeji |
| Odpor šlapání tvořen | Indukčná brzda (elektromagnet) |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 24 |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikácie | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| Pripojenie k PC cez USB | ne |
| Typ displeje | Interaktívny SMART HD dotykový displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia stepperu | ne |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Výška stepperu | 203 cm |
| Šířka stepperu | 78 cm |
| Délka stepperu | 130 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo ABI17-21-002
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Profesionálne fitcentrá |
| Nosnost stepperu | 135 kg |
| Hmotnost stepperu | 88 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Stojanový stepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ano |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| čas šľapania | ano |
| Frekvencia šľapania | ne |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená Vzdialenosť | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep strdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Počet krokov | ano |
Regulace zátěže, brzda
| Výkon motoru maximální | 0 |
| Výkon motoru trvalý | 0 |
| Typ motoru | bez motorový |
| Maximální rychlost | 140 |
| Regulace zátěže | Elektronická na displeji |
| Odpor šlapání tvořen | Indukčná brzda (elektromagnet) |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 24 |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikácie | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| Pripojenie k PC cez USB | ne |
| Typ displeje | Interaktívny SMART HD dotykový displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia stepperu | ne |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Výška stepperu | 203 cm |
| Šířka stepperu | 78 cm |
| Délka stepperu | 130 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: ABI17-21-002
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .