Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 18.5.
Bratislava
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilňovacia veža TRINFIT Gym GX1 je základným modelom tejto obľúbenej značky. Veža je určená pre nenáročné domáce využitie, pre uživateľa, ktorí si chcú na relatívne malom priestore občas zacvičiť, vytvarovať postavu a nabrať svalovú hmotu. Závažie je riešené pomocou klasických tehličiek, vďaka sprevodovaniu umožňuje na vybraných adaptéroch cvičenie s váhou až 60 kg (viď indexy prenosu sily nižšie). Nastavenie požadovanej váhy je jednoduché, rýchle a bezpečné aj pre začiatočníkov.
Vež TRINFIT Gym GX1 je tichá, čo umožňuje prevádzku v akúkoľvek dennú dobu bez rušenia susedov alebo ďaľších osôb v byte. Rovnako ako lacné modely iných značiek je veža rozumne použiteľná pre osoby do výšky človeka cca 185 cm.
Posilňovacia veža TRINFIT Gym GX1 umožňuje vďaka množstvu adaptéru na ploche iba 2 m2 precvičiť cez 40 rôznych cvikov na všetky svalové partie. K najobľúbenejším patria cviky ako tlaky v sede, sťahovanie hornej / spodnej kladky, motýlik na prsné svaly, veslovanie na spodnej kladke, biceps v stoji, či v sede, predkopávanie, zakopávanie na nohy atď...
TECHNICKÝ POPIS
TRÉNINGOVÉ STANOVISKÁ
Multifunkčné prevedenie stroja dovoľuje precvičiť väčšinu svalových skupín, veža disponuje jednoducho ovládateľným nastavením záťaže. Súčasťou veže je tréningový návod s obrázkovými prílohami pre základné cviky.
Indexy prenosu sily podľa noriem TUV/GS:
Súčasťou dodávky veže sú nasledujúce adaptéry:
OSTATNÉ PARAMETRE:
VIDEO
ZÁRUKA, ZAISTENIE DIELOV, SERVIS:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 45 kg |
| Maximální nosnost stroje | 100 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 203 cm |
| Šířka stroje | 103 cm |
| Délka stroje | 131 cm |
| Hmotnost stroje | 85 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo TRN-171-GX1
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 45 kg |
| Maximální nosnost stroje | 100 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 203 cm |
| Šířka stroje | 103 cm |
| Délka stroje | 131 cm |
| Hmotnost stroje | 85 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: TRN-171-GX1
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .