Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 rokov na rám
Alternativy k TRINFIT Multi Gym MX4
Běžná cena 702,00 €
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilňovacia veža TRINFIT Multi Gym MX4 je multifunkčné zariadenie, ktoré vám na veľmi malom priestore umožní precvičenie viac než 45 rôznych cvikov. Na stroji môžu súčasne cvičiť 2 osoby, je určená k efektívnemu precvičeniu celého tela. Veža je vhodná pre uživateľov, ktorí si chcú na relatívne malom priestore zacvičiť, vytvarovať postavu a nabrať svalovú hmotu. K efektívnemu precvičovaniu brušných svalov je posilňovacia veža TRINFIT Multi Gym MX4 z boku doplnená o bradlá s prednožovaním a šikmou lavicou s možnosťou polohovania. Závažie je riešené pomocou klasických tehličiek, vďaka sprevodovaniu umožňuje na vybraných adaptéroch cvičenie s váhou až 60 kg (viz indexy prenosu sily nižšie). Nastavenie požadovanej váhy je jednoduché, rýchle a bezpečné aj pre začiatočníkov.
Veža TRINFIT Multi Gym MX4 je tichá, čo umožňuje prevádzku v akúkoľvek dennú dobu bez rušenia susedov alebo ďalších osôb v byte. Rovnako ako lacné modely iných značiek je veža použiteľná pre osoby do výšky cca 185 cm.
Posilňovacia veža TRINFIT Multi Gym MX4 umožňuje vďaka množstvu adaptérov na ploche necelých 2,5 m2 precvičiť viac ako 45 rôznych cvikov na všetky svalové partie. K naobľúbenejším patria cviky ako tlaky v sede, sťahovanie hornej kladky, motýlik na prsné svaly, veslovanie na spodnej kladke, biceps v stoji či v sede, predkopávanie, zakopávanie na nohy, kliky na bradlách, prednožovanie na brucho, či leh-sedy na šikmej lavici atď..
TECHNICKÝ POPIS
TRÉNINGOVÉ STANOVIŠTE
Multifunkčné prevedenie stroja dovoľuje precvičiť väčšinu svalových skupín, veža disponuje jednoducho ovládateľným nastavením záťaže. Súčasťou veže je tréningový návod s obrázkovými prílohami k základným cvikom.
OSTATNÉ PARAMETRE:
VIDEO
ZÁRUKA, ZAISTENIE DIELOV, SERVIS:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 45 kg |
| Maximální nosnost stroje | 100 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 204 cm |
| Šířka stroje | 189 cm |
| Délka stroje | 157 cm |
| Hmotnost stroje | 110 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ano |
| Lavica na brucho | ano |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ano |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo TRN-184-MX4
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 45 kg |
| Maximální nosnost stroje | 100 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 204 cm |
| Šířka stroje | 189 cm |
| Délka stroje | 157 cm |
| Hmotnost stroje | 110 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ano |
| Lavica na brucho | ano |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ano |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: TRN-184-MX4
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .