Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Kladková veža TRINFIT Multi Lat umožňuje precvičovanie desiatok cvikov svalov celého tela, je ideálnym doplnkom posilňovacích lavíc. Veža je vybavená hornou kladkou, spodnou kladkou a špeciálnou tricepsovou kladkou uprostred stroja, možnosti veže sú rozšírené o ďalšie cviky vrátane možnosti cvičenia na brušné svaly. Dômyselná kombinácia 8-mych kladiek s ložiskami umožňuje na relatívne malom priestore vykonávať cviky na posilnenie chrbtového svalstva, svalstva pŕs, nôh, ale aj cviky na posilňovanie bicepsov, tricepsov a brucha. Spodná kladka slúži aj k tzv. veslovaniu, pomocou ktorého je posilňovaná komplexne väčšina tela, je na nej možné cvičiť aj desiatky iných cvikov.
Výhodou kladkostroja TRINFIT je úplná plynulosť pohybu všetkých kladiek daná nylonovými kladkami s ložiskami a prevodmi oceľovým lankom potiahnutým špeciálnou vrstvou. Či už sa bavíme o spodnej kladke, kladke hornej, či tricepsovej, pojazdy sú veľmi plynulé a nevydávajú žiadny hluk. Robustná a stabilná konštrukcia z oceľových profilov 50 x 50 mm je vybavená kvalitným práškovým lakom, ktorý slúži zároveň aj ako ochrana proti poškrabaniu, či korózii. Polohovateľné sedadlo, polohovateľné kolenné válce na zaprenie nôh aj opierky nôh na veslovanie zvyšujú istotu a komfort pri cvičení. Opierky kolien sú osadzené penovými válcami, chrbtová opierka ďalej kvalitným čalúnením. Adaptéry sú na koncoch opatrené protišmykovým gumovým materiálom, ktorý napomáhá pevnému úchopu.
Odporúčame namazať vodiace tyče, najlepšie univerzálnou strojnou vazelínou, prípadne univerzálnym silikónovým olejom. Vďaka tomu zvýšite plynulosť pohybu a životnosť stroja.
Kladkostroj je možné v prípade potreby doplniť rozširujúcimi adaptérmi, ktoré zväčšujú priemer odkladacích tŕňov na 50 mm pre olympijské kotúče. Dva kusy adaptérov na 50 mm sú súčasťou dodávky.
TECHNICKÝ POPIS:
Upozornenie: Vyobrazené kotúče nie sú súčastou dodávky, v prípade záujmu je ich možné doobjednať!
TRÉNIGOVÉ STANOVIŠTE
Multifunkčné prevedenie stroja dovoľuje precvičiť väčšinu svalových skupín, celá veža disponuje prepracovaným, jednoducho ovládateľným nastavením. Ľahko a rýchlo stanovište prispôsobíte svojej postave a potrebám.
Súčasťou dodávky veže sú nasledujúce adaptéry:
OSTATNÉ INFORMÁCIE:
ZÁRUKA, ZAISTENIE DIELOV, SERVIS:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kladek | 75 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ano |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 205 cm |
| Šířka stroje | 63 cm |
| Délka stroje | 125 cm |
| Hmotnost stroje | 37 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ano |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo TRN-128-00
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kladek | 75 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ano |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 205 cm |
| Šířka stroje | 63 cm |
| Délka stroje | 125 cm |
| Hmotnost stroje | 37 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ano |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: TRN-128-00
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .