TRINFIT Spin S500i - Doprodej
Cyklotrenažér je po výměně monitoru
Stroj bude dodán postavený na paletě
Záruka 2 roky
Záruka 3 roky záruka
10 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 18.5.
Bratislava
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TRINFIT Spin S500i - Doprodej
Cyklotrenažér je po výměně monitoru
Stroj bude dodán postavený na paletě
Záruka 2 roky
Pokud hledáte cenově dostupný a přitom kvalitní cyklotrenažér, určený pro nenáročné domácí využití, který vám umožní kvalitní cvičení v pohodlí domova, pak se TRINFIT Spin S500i stane vaším ideálním společníkem pro pravidelný trénink. Nemusíte být nijak vázání na venkovním prostředí a ani na otevírací dobu fitcenter.
Díky pečlivě vyvinuté konstrukci s vysokou nosností, kvalitnímu zpracování a kalibrovanému setrvačníku o hmotnosti 20 kg zaručuje znatelně tišší chod oproti jiným modelům této cenové kategorie.
TRINFIT Spin S500i nabízí přehledný LCD displej, který vám vyobrazí všechny základní hodnoty pro váš trénink. Umožní vám sledovat váš trénink v reálném čase pomocí dat monitorujících váš čas, vzdálenost, rychlost, spálené kalorie, otáčky za minutu a srdeční frekvenci.
Pro maximální efektivitu tréninku můžete využít měření tepové frekvence za využití hrudního pásu o nekódované 5 kHz frekvenci s přesností EKG (pás není součástí dodávky, ale můžete si jej u nás dokoupit).
Díky funkci Bluetooth je možné cyklotrenažér spárovat s tréninkovými aplikacemi. Aplikace neregulují zátěž trenažéru, ale slouží jako vizuální doplnění k tréninku (trenažér přenáší informace o kadenci šlapání a rychlosti).
Díky tomu, že je trenažér z 90% již složený je montáž velice snadná! Pro snadnou manipulaci má rotoped navíc transportní kolečka.
Nosnost trenažéru je 150 kg!
TRINFIT Spin S500i nabízí přehledný LCD displej, který vám vyobrazí všechny základní hodnoty pro váš trénink. Umožní vám sledovat váš trénink v reálném čase pomocí dat monitorujících váš čas, vzdálenost, rychlost, spálené kalorie, otáčky za minutu a srdeční frekvenci.
Trenažér komunikuje prostřednictvím bluetooth technologie s populárními tréninkovými aplikacemi Zwift, Kinomap, MyHomeFit, iCosole+ a Rouvy. Můžete tak přes váš tablet, či chytrý telefon využívat těchto aplikací!
Můžete tak udělat Váš trénink mnohem zábavnější ve chvíli, když už vás klasická programová nabídka omrzí a chcete vyzkoušet něco nového.
Dostanete možnost rozšířit svoji nabídku o tréninková videa, závody, cvičební tipy a mnohem víc!
Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).
Vyobrazený tablet není součástí dodávky.
Aplikace neregulují zátěž trenažéru, ale slouží jako vizuální doplnění k tréninku (trenažér přenáší informace o kadenci šlapání a rychlosti).
Proč snímat tepovou frekvenci?
Pro maximální efektivitu tréninku můžete využít měření tepové frekvence za využití hrudního pásu o nekódované 5 kHz frekvenci s přesností EKG (pás není součástí dodávky, ale můžete si jej u nás dokoupit).
Pomocí otočného regulátoru můžete snadno měnit zátěž šlapání. Obtížnost lze plynule nastavit podle vašich aktuálních možností. Jednoduše si tak navolíte obtížnost tréninku.
Díky kalibrovanému 20 kg těžkému setrvačníku bez volnoběhu bude vaše šlapání vždy plynulé i pro uživatele nad 150 kg a bude dokonale simulovat jízdu na kole.
Takto těžký setrvačník umožňuje také jízdu ve stoje.
Cyklotrenažér Spin S500i je osazen profesionálním šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky a klikami na kónický čtyřhran.
V základní výbavě naleznete hliníkové pedály s plastovými klipsnami. Pedály mají standardní závit 14 mm, můžete je tedy vyměnit za nášlapné SPD pedály.
To zaručuje dlouhodobou životnost stroje a garantuje velmi tichý chod.
Pro maximální ergonomii při cvičení je možné sedlo posouvat, tak aby vyhovovalo uživatelům všech výšek. Rozsah vzdálenosti střed sedla > pedály je 75 - 100 cm.
Pro správnou ergonomii pohybu při cvičení je možné sedlo posouvat i ve vodorovném směru.
Sedlo velmi snadno povolíte pomocí aretačních šroubů, zvolíte požadovanou pozici a opětovným utažením šroubu ho opět zafixujete. Pro nastavení sklonu sedla je nutné použít stranové klíče, jako při montáži.
Trenažér také disponuje nastavitelnými řídítky. Řídítka můžete upravit ve vodorovné a svislé poloze.
Řídítka velmi snadno povolíte pomocí aretačních šroubů, zvolíte požadovanou pozici a opětovným utažením šroubu ho opět zafixujete.
Součástí výbavy je i držák na láhev s vodou, což ocení každý při pravidelném cvičení.
Trenažér lze rychle a snadno převést díky transportním kolečkům.
Díky tomu můžete libovolně s trenažérem manipulovat v prostoru.
Promo video
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 60 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontálny posun kormidla | ano |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ano |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | hlinníkové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Cyklotrenažér |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 20 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Mechanická (prítlačná) brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ano |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3.5 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ano |
| iFit | ne |
| BitGym | ano |
| Rouvy | ano |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvetlený |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 123 cm |
| Šířka trenažéru | 54 cm |
| Délka trenažéru | 116 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez voľnobehu |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo TRN-34-S500i
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 60 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontálny posun kormidla | ano |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ano |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | hlinníkové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Cyklotrenažér |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 20 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Mechanická (prítlačná) brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ano |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3.5 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ano |
| iFit | ne |
| BitGym | ano |
| Rouvy | ano |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvetlený |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 123 cm |
| Šířka trenažéru | 54 cm |
| Délka trenažéru | 116 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez voľnobehu |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: TRN-34-S500i
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .