Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 21.5.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI HG10 Home Gym je kompaktná posilňovacia veža, ktorá vám umožní trénovať celé telo v pohodlí domova. Vďaka robustnej konštrukcii a prehľadnému usporiadaniu stanovíšť je ideálnou voľbou pre začiatočníkov i pokročilých športovcov, ktorí hľadajú univerzálne zariadenia do menších priestorov. Veža je vybavená zásobníkom závažia s hmotnosťou 45 kg, takže ponúka dostatok odporu na posilnenie všetkých hlavných svalových skupín.
Veža kombinuje hornú a spodnú kladku, tlaky na prsia, peck-deck aj predkopávanie. Vďaka tomu zvládnete precvičiť paže, chrbát, hrudník, brucho aj nohy. Samostatne pohyblivé opierky tlakového ramena umožňujú prirodzenejší pohyb a variabilné prevedenie cvikov.
Horná kladka je vybavená zahnutými adaptérmi, spodná kladka rovným adaptérom – obe je možné ľahko doplniť ďalším príslušenstvom, ako je tricepsové lano, adaptér na veslovanie alebo členkový pás. Konštrukcia je navrhnutá s ohľadom na pohodlie: čalúnenie so zosilnenými rohmi a protišmykové pätky zaisťujú stabilitu aj komfortný tréning.
Využite Tunturi Training – bezplatnú aplikáciu s tisíckami animovaných cvikov, inštruktážnymi videami a tréningovými programami, ktorá vám poskytne inšpiráciu, motiváciu i možnosť tvorby vlastných plánov. Môžete cvičiť samostatne, zapojiť sa do skupinových lekcií a komunitných výziev, pričom obsah aplikácie sa pravidelne rozširuje. Aplikácia je zadarmo na stiahnutie v App Store a Google Play.
Hlavné výhody:
Technické parametre:
Tréningové stanovištia:
Video:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 45 kg |
| Maximální nosnost kladek | 45 kg |
| Maximální nosnost kopače | 45 kg |
| Maximální nosnost stroje | 125 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 206 cm |
| Šířka stroje | 118 cm |
| Délka stroje | 142 cm |
| Hmotnost stroje | 96 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ano |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ano |
| Stroje na ramena | ano |
| Stroje na biceps | ano |
| Stroje na triceps | ano |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo 17TSHG1000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 45 kg |
| Maximální nosnost kladek | 45 kg |
| Maximální nosnost kopače | 45 kg |
| Maximální nosnost stroje | 125 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 206 cm |
| Šířka stroje | 118 cm |
| Délka stroje | 142 cm |
| Hmotnost stroje | 96 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ano |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ano |
| Stroje na ramena | ano |
| Stroje na biceps | ano |
| Stroje na triceps | ano |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo: 17TSHG1000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .