TUNTURI SM60 Half Smith - Doprodej
Lavice byla rozbalena za účelem produktového focení
Bude dodána v originální krabici
Záruka 2 roky
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI SM60 Half Smith - Doprodej
Lavice byla rozbalena za účelem produktového focení
Bude dodána v originální krabici
Záruka 2 roky
Tunturi SM60 Half Smith je posilovací lavice spojená s multipressem, adaptérem předkopávání/zakopávání a bicepsovou opěrkou.
Konstrukce s elegantním designem je určena především pro cviky s činkami či olympijskou osou, která je zabudovaná v konstrukci multipressu.
Kvalitní povrchová úprava v černé povrchové úpravě. Posilovací lavice disponuje nosností do 200 kg.
Vyobrazená závaží nejsou součástí dodávky stroje, lze je v případě zájmu doobjednat.
Rozměry stroje jsou (d x š x v) 180 x 186 x 178 cm. Rozměry balení 187 x 59 x 23 cm.

Multipress umožňuje přirozený pohyb nahoru a dolů díky dvojici chromových vodících tyčí.
Cvičení na této lavici je zcela bezpečné, jelikož disponuje perfektní ergonomií, díky které je možno velice rychle usadit tyč zpět do stojanu a samozřejmě také nastavit zarážky proti pádu činky.
Nosnost multipressu je 150 kg.

Lavice má kvalitní polstrování s tloušťkou 6 cm a zesílenými rohy. Zádová opěrka je nastavitelná ve 4 polohách i do negativního úhlu. Díky tomu procvičíte svaly pod různými úhly.
Nosnost lavice je 200 kg.

Bicepsová opěrka je výškově nastavitelná a odnímatelná (na konstrukci má svůj držák).
Nosnost opěrky je 80 kg.

Adaptér je vybaven nakládacím trnem pro kotouče o průměru 25, 30 a 50 mm. Válce na adaptérech mají zesílené polstrování, nebudou vás tedy tlačit ani při vyšších vahách.
Nosnost kopače je 80 kg.

Na obrázku naleznete detailní popis nosnosti lavice Tunturi SM60. Pokud odečtete vaši hmotnost od maximální nosnosti lavice, získáte hmotnost, kterou můžete ještě využít (jako například jednoruční činky, dlouhá osa atd.). Svou tělesnou hmotnost zahrnujete na částech lavice, na kterých můžete sedět nebo ležet.
Příklad: Vážíte-li 100 kg, můžete trénovat se závažím o hmotnosti 100 kg na SM60, než dosáhnete maximální nosnosti 200 kg.
Promo video k produktu Tunturi SM60 Half Smith.
Na stroje značky TUNTURI poskytujeme pro domácí prostředí záruku 2 roky. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma.
Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 5 let po uplynutí záruky.
Vše pro vaši spokojenost a bezstarostný trénink, to je motem značky TUNTURI.
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 80 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 150 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 178 cm |
| Šířka stroje | 186 cm |
| Délka stroje | 180 cm |
| Hmotnost stroje | 58 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ano |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo 17TSSM6000
Záruka 2 roky záruka
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 80 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 150 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 178 cm |
| Šířka stroje | 186 cm |
| Délka stroje | 180 cm |
| Hmotnost stroje | 58 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ano |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: 17TSSM6000
Záruka 2 roky záruka
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .