VIFITO Rio 200 iR - Doprodej
Stroj je po výměně plastu
Stroj bude dodán v originální krabici
Záruka 2 roky
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 18.5.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
VIFITO Rio 200 iR - Doprodej
Stroj je po výměně plastu
Stroj bude dodán v originální krabici
Záruka 2 roky
Pokud hledáte levný běžecký pás do domácnosti, který vám umožní příjemný zážitek z chůze, či běhu v pohodlí domova, pak se VIFITO Rio 200 iR stane vaším ideálním společníkem pro pravidelný trénink. Nemusíte být nijak vázání na venkovním prostředí a ani na otevírací dobu fitcenter.
Díky pečlivě vyvinuté konstrukci a kvalitnímu odpružení běžecké plochy minimalizuje zatížení kloubů a vazů a vy si můžete užít příjemný a přirozený pocit chůze, či běhu. Pás je navíc opatřen systémem odhlučnění, který omezuje vibrace a přenos došlapů do podlahy. To zaručuje znatelně tišší chod oproti jiným modelům této cenové kategorie.
Tichý motor s maximálním výkonem 2,8 HP vám umožní trénovat chůzi, pomalý klus nebo náročný běh s maximální rychlostí až 16 Km/h a manuálně nastavitelným sklonem ve 3 úrovních. To vše na běžecké ploše o rozměrech 127 x 42 cm.
VIFITO Rio 200 iR nabízí přehledný a podsvětlený LED displej s bohatou programovou nabídkou pro efektivní a zábavný trénink. Umožní vám sledovat váš trénink v reálném čase pomocí dat monitorujících vaši rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie a srdeční frekvenci.
Rychlost běhu si můžete nastavovat během tréninku prostřednictvím tlačítek či běžeckých programů pro spalování tuku a kondiční běh. Pro maximální efektivitu tréninku můžete využít měření tepové frekvence skrz dlaňové snímače tepové frekvence.
Oproti základnímu modelu VIFITO Rio 200 si tak můžete u tohoto modelu trénink zpestřit běžeckými aplikacemi pro pravidelný běh, zvolit si na každý den jinou trasu, sledovat výsledky a udělat Váš trénink efektivnější.
Pro maximální skladnost můžete pás jednoduše sklopit a ušetřit tak až 60% místa! Manipulace zase usnadněná transportními kolečky.
Moderní, velký a podsvícený Multi-LED displej, který vám bude přehledně vyobrazovat relevantní data o vašem tréninku.
Čas, vzdálenost, rychlost, spálené kalorie a tepová frekvence. Navíc můžete sledovat graficky znázorněný počet okruhů, které jste aktuálně uběhli.
Kompletní programová nabídka zahrnuje celkem 15 přednastavených programů (s různými profily trati). Na počítači jsou i tzv. "horké klávesy" pro nastavení okamžité rychlosti.
Součástí pásu je i bezpečnostní stop-pojistka, která v případě uklouznutí apod. trenažér okamžitě zastaví.
Tepová frekvence se měří prostřednictvím dlaňových snímačů, které jsou pro občasné přeměření tepu vyhovujícím řešením.
iRoute je komunikační rozhraní značky VIFITO, které pomocí Bluetooth připojí váš trenažér k populárním tréninkovým aplikacím. Nejnovější Bluetooth čip komunikující přes protokol FTMS zajistí, že trenažéry budou držet krok s nejnovějšími aktualizacemi nejpopulárnější aplikací jako Kinomap či Zwift.
Pro úspěšné připojení k aplikacím stačí nainstalovat požadovanou aplikaci do vašeho chytrého zařízení (smartphone, tablet) a vyhledat v ní dostupná zařízení ve vašem okolí. Po úspěšném spojení stačí vybrat trasu, nebo program, začít cvičit a prozkoumat svět z pohodlí domova.
VIFITO Rio 200 iR je vybaven technologií iRoute, která pomocí Bluetooth připojí váš trenažér k nejpopulárnějším tréninkovým aplikacím a dostanete tak vaše běhání na novou úroveň.
Nejnovější Bluetooth čip komunikující přes protokol FTMS zajistí, že trenažéry budou držet krok s nejnovějšími aktualizacemi nejpopulárnějších aplikací jako Zwift, Kinomap, MyHomeFit, FitShow. Díky těmto aplikací se dostanete do všech koutů planety, můžete detailně sledovat svůj pokrok při tréninku a hlavně neustále měnit své tréninkové trasy a bavit se běháním naplno.
Tablet není součástí objednávky.
Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).
Na běžeckém pásu VIFITO Rio 200 iR si můžete manuálně nastavit sklon až ve 3 polohách.
Díky tomu můžete běhat jak rovinky, tak pořádné kopce a udělat běhání o to efektivnější na různé svalové partie i celkovou kondici.
VIFITO Rio 200 iR nabízí prostornou běžeckou plochu s rozměry 127 x 42 cm. Tato plocha pro běh bohatě postačí lidem přibližně do 170 cm, kde poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný a přirozený krok.
Nosnost běžeckého pásu je díky robustnosti až 120 kg!
Tento model je vybaven zabudovanými tlačítky pro nastavení rychlosti i na postranních madlech. Díky tomu si můžete maximálně užít Váš trénink.
Zároveň VIFITO Rio 200 iR nabízí měření tepové frekvence přes hand-pulse senzory, což je pro uživatele velmi přínosné.
Tento systém umožňuje monitorovat srdeční tep v reálném čase přímo během cvičení, aniž by bylo nutné používat externí zařízení, jako jsou hrudní pásy nebo náramky.
Trenažér je vybavený bezpečným systémem jednoduchého složení, umožňujícím pás po docvičení jednoduše sklopit a ušetřit tak až 60% místa v době, kdy necvičíte.
Tento promyšlený systém je vybaveným tlumičem s bezpečnostní pojistkou, díky němuž je sklopení snadné i pro ženy a který zabraňuje riziku samovolného sklopení desky.
Rozměry stroje ve složeném stavu jsou (d x š x v): 73 x 71 x 132 cm, což šetří až 60% místa.
Při přesunu běžeckého pásu pak oceníte transportní kolečka, díky kterým pouze nakloníte pás a přemístíte jej během pár sekund, kam jen chcete.
Transport VIFITO Rio 200 iR je opravdu snadný a bezpečný.
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 49 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2.8 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.8 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 10 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 16 km/h |
| Regulace sklonu | Manuálne |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 127 cm |
| Šířka běžecké plochy | 42 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 132 cm |
| Šířka stroje | 71 cm |
| Délka stroje | 147 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo VFT-310-200
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 49 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2.8 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.8 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 10 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 16 km/h |
| Regulace sklonu | Manuálne |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 127 cm |
| Šířka běžecké plochy | 42 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 132 cm |
| Šířka stroje | 71 cm |
| Délka stroje | 147 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: VFT-310-200
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .