VIFITO Rio 3 - Doprodej
Běžecký pás byl vrácen ve 14 dnech, drobné kosmetické vady
Dodání stroje v originální krabici
Záruka 2 roky
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
VIFITO Rio 3 - Doprodej
Běžecký pás byl vrácen ve 14 dnech, drobné kosmetické vady
Dodání stroje v originální krabici
Záruka 2 roky
VIFITO Rio 3 se ve své cenové kategorii řadí mezi bezkonkurenční bezmotorové běžecké pásy určené pro domácí použití pro nenáročné cvičence. Díky zdvojenému setrvačníku o hmotnosti 2x2 kg je zaručený plynulý a tichý chod i při větším zatížení. Díky pásu RIO 3 můžete chodit či běžet za jakéhokoliv počasí, v pohodlí domova.
Manuálně nastavitelný sklon je nastavitelný do 3 poloh a běžecká plocha má rozměry 35x100 cm, díky tomu můžete simulovat chůzi, či běh do kopce a ztížit si tak trénink.
V úsporné poloze má trenažér minimalistické nároky 48x45x110 cm pro lepší skladnost a samozřejmě je vybaven transportními kolečky pro snadnější manipulaci, což ocení především dámy. To z trenažéru dělá perfektního parťáka pro domácí trénink, po složení je totiž nenáročný na prostor a schováte ho opravdu skoro kamkoliv.
Díky vysoce odolným komponentům, je nosnost VIFITO Rio 3 i přes nízkou hmotnost až 100 kg!
Pás VIFITO Rio 3 je vybavený jednoduchým počítačem s LCD displejem, který zobrazuje čas běhu, rychlost, splálené kalorie a vzdálenost.
Počítač je vabyvený funkcí SCAN, která vám bude postupně zobrazovat každou hodnotu. Mějte svůj trénink pod kontrolou s pásem VIFITO.
Využijte aplikace Strava, díky které si můžete zaznamenávat své pokroky. Přečtěte si další informace o aplikaci Strava a kontrolujte svůj pokrok. Aplikaci můžete stáhnout pro Android a pro iOS.
Na běžeckém pásu VIFITO Rio 3 si můžete manuálně nastavit sklon ve 3 polohách.
Díky tomu můžete běhat jak rovinky, tak pořádné kopce a udělat běhání o to efektivnější na různé svalové partie i celkovou kondici.
VIFITO Rio 3 je vybaven dvěmi setrvačníky o hmotnosti 2x2 kg, to znamená dohromady až 4 kg čisté váhy setrvačníku.
Díky tomu zažijete pohodovou a plynulou chůzi, se kterou se můžete 100% soustředit na trénink.
Díky speciálnímu rámu, který je umístěn v přední části pásu, můžete odcvičit takřka celé tělo. Například břišní svaly, ramena a bicepsy s expandérem. Je to skvělý parťák, se kterým odcvičíte celé tělo na minimálním prostoru.
K běžeckému pásu VIFITO Rio 3, je součástí rotana (pro cvičení břišních svalů) a expandery (se kterými procvičíte celé tělo).
VIFITO Rio 3 nabízí komfortní běžeckou plochu s rozměry 100 x 35 cm. Tato plocha pro chůzi, případně jogging poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný a přirozený krok.
Nosnost běžeckého pásu je díky kvalitnímu provedení až 100 kg!
VIFITO Rio 3 je vybaven praktickým stolečkem/držákem, se kterým můžete během chůze na pásu pracovat, nebo jen sledovat filmy, či poslouchat hudbu.
Pás je vybaven sklápěcím mechanismem pro pohodlné skladování. Po složení má pouhých 48x45x110 cm, díky čemuž jej může mít doma opravdu každy. Jednoduše ho totiž schováte vedle skříně nebo pod postel.
Při přesunu běžeckého pásu pak oceníte transportní kolečka, díky kterým pouze nakloníte pás a přemístíte jej během pár sekund, kam jen chcete.
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 19 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Nemá |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 4 kg |
| Pohon pásu | Bezmotorové pásy |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 18 % |
| Regulace sklonu | Manuálne |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 100 cm |
| Šířka běžecké plochy | 35 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ne |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 110 cm |
| Šířka stroje | 45 cm |
| Délka stroje | 115 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Katalogové číslo VFT-310-003
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 19 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Nemá |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 4 kg |
| Pohon pásu | Bezmotorové pásy |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 18 % |
| Regulace sklonu | Manuálne |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 100 cm |
| Šířka běžecké plochy | 35 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ne |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 110 cm |
| Šířka stroje | 45 cm |
| Délka stroje | 115 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Katalogové číslo: VFT-310-003
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .